Jste silná osobnost a chcete to vyjádřit? Pak jsou červené šaty skvělou volbou. Červená je totiž barvou temperamentu, síly a lásky. Červenými šaty dáte najevo sebevědomí, ale zároveň dáte svému protějšku jasně najevo, že se umíte prosadit. Červené šaty přirozeně přitahují pozornost, to platí tím spíše pro „křiklavé“ modely, díky kterým budete určitě vyčnívat z davu. Pokud naopak nechcete být moc středem pozornosti, jsou vhodnější modely například v bordové barvě. Pruhy nebo vzory o něco oslabují extrovertní dojem klasické červené, ale i tak působí nesmírně zajímavě a elegantně.

Červené šaty pro vášnivé ženy

Červená je barvou lásky, vášně a emocí. V těchto šatech budete středem pozornosti na každém večírku. Zjistěte více o červených šatech, komu sluší a jaké doplňky se k nim hodí.

Komu sluší červené šaty?

Mnoho žen má před červenými šaty velký respekt. Často si myslí, že jim červená nesluší. Světlé nebo světlejší odstíny červené vypadají skvěle k tmavší pleti. Vytváří tak kontrast, který zvýrazňuje šperky nebo oči. Ženám se světlejší pletí sluší šaty tmavší červené odstíny například vínové.

Červené šaty jsou temperamentní a vášnivé

Jste silná osobnost a chcete to vyjádřit? Pak jsou červené šaty skvělou volbou. Červená je totiž barvou temperamentu, síly a lásky. Červenými šaty dáte najevo sebevědomí, ale zároveň dáte svému protějšku jasně najevo, že se umíte prosadit. A samozřejmě, červené šaty přirozeně přitahují pozornost. To platí tím spíše pro „křiklavé“ modely, díky kterým budete vyčnívat z davu. Pokud naopak nechcete být středem pozornosti, jsou vhodnější modely v poněkud jednodušší bordové barvě. Pruhy nebo vzory také o něco oslabují extrovertní dojem klasické červené, ale přesto působí velmi zajímavě.

Pokud chcete udělat skutečný dojem, kupte si červené šaty  

Červené šaty by ve vašem šatníku neměly chybět. Červená umí dokonale podtrhnout ženské půvaby. Díky různým odstínům červené a variacím střihů jsou červené šaty stejně atraktivní jak na večírek, tak na významnou společenskou událost. Pokud chcete udělat skutečný dojem, zvolte krátké mini šaty s výstřihem do V na zádech. Chcete-li zvýraznit oblast nohou, zkombinujte tento kousek s béžovými botami na vysokých podpatcích. Chcete-li ještě více upoutat pozornost, použijte rtěnku ve stejném odstínu červené jako vaše šaty. Tento výrazný outfit doplňte stříbrným nebo zlatým náhrdelníkem se širokým přívěskem. Uvědomte si však, že takový outfit z vás bude vyzařovat velké sebevědomí a neuniknete mnoha pohledům. Proto se pro něj rozhodněte pouze tehdy, pokud se cítíte opravdu sebejistě a nemáte problém být tématem číslo jedna v konverzaci na večírku. Naproti tomu tmavě červené šaty ke kolenům jsou o něco střídmější, ale neméně přitažlivé. Zkombinujte je s elegantními balerínami a během chvilky vytvoříte elegantní a zajímavý outfit.

Kde koupit šaty?

Značkové šaty

Značkové šaty nakupují na e-shopu answear nebo poslední dobou jsem si oblíbila e-shop About You. Na těchto e-shopech najdete šaty značek Calvin Klein, Desigual, GAP, Vero Moda a mnoho dalších.

affilate odkazy