V první řadě byste měli vědět, že je to jedna s nejpohodlnějších podprsenek. Začaly ji nosit především různé celebrity, které daly přednost přirozenému vzhledu svého poprsí, před všemi těmi nepohodlnými push-upkami, které mají za úkol tvarovat a zvětšovat vaše prsa místo aby byly v první řadě pohodlné.

Co je braletka?

Braletka, nebo často také „bralette“ či „bralet“, je podprsenka, která na první pohled zaujme svým designem, je sexy a velmi příjemná na těle, a to platí vždy. Proto si tento kousek spodního prádla získává stále více žen.

Krajková braletka

Podprsenka braletka je většinou krajková může být i bavlněná braletka nebo z kombinaci několika materiálů. Předností těchto podprsenek však je, že jsou vždy vyrobeny z elastických materiálů, díky čemuž je prádlo mimořádně pohodlné a krásně přiléhá k tělu.

Jak se zapíná a jaké má braletka ramínka?

U braletek se můžeme setkat s několika typy ramínek a zapínání. Pokud jde o ramínka, některé braletky mají nastavitelná ramínka, takže si můžete libovolně upravit jejich délku.

Nezřídka jsou však ramínka zdobená a vedou za krk, kříží se, jsou vyšívaná nebo pokrytá širší krajkou. U mnoha modelů jsou však ramínka jednoduchá a nenastavitelná.

Pokud jde o zapínání, mnoho braletek zapínání vůbec nemá, oblékají se přes hlavu jako tričko. Jak bylo uvedeno výše, braletky jsou vyrobeny z elastických materiálů, takže se snadno oblékají, a i bez zapínání perfektně sedí na těle.

Kromě toho existují i braletky, které mají zapínání, a to dokonce i to standardní, které můžete znát z klasické podprsenky. Tento druh braletek ocení zejména ženy, které mají užší hrudník, protože obvod spodního prádla lze upravit podle potřeby.

Má braletka vyztužené košíčky a kostice?

Naprostá většina braletek nemívá kostice ani vyztužené košíčky. Nicméně se najde i vyztužená braletka, která má buď kostice, nebo vyztužené košíčky. Braletky nejsou od toho, aby měly výrazný push-up efekt, jde zkrátka o to abyste byla přirozená.

A jakou braletku si vybrat?

Nechte se při výběru té správné braletky vést vlastní intuicí. Hlavním poselstvím tohoto typu podprsenek je příjemný, přirozený a velmi sexy pocit.

Pokud máte velká prsa, obecně platí, že se držte lehkých výztuží a typů s těsným zapínáním. Pokud máte menší prsa, nemusíte se bát zvolit neotřelé vzory a módní modely bez zapínání.

Nabídka braletek

Ženy s menším poprsím jsou ve výhodě, mohou si vybírat z širší nabídky podprsenek, střihů a modelů. Snadněji se trefí do své velikosti, nebolí je záda a vůbec nemusí řešit gravitaci.

Prodej podprsenek se nesmírně rozšířil a podprsenka braletka je nyní téměř v každém obchodě. Některé se zapínají na zádech, jiné se pouze přetahují přes hlavu.

Ojediněle mají tenké vycpávky, ale většinou jsou bez nich. Přesto jsou na těle velmi příjemné a nikdy se nekrabatí ani neodstávají, to je oproti klasickým podprsenkám s kosticí a push-up asi největší výhoda.

Jak se nosí Braletka?

Podprsenka braletka je především pro vás milé dámy, které máte menší prsa. Viděli jste fotky nějaké celebrity, která si klidně vyrazí jen v podprsence, i to je možné.

Už dávno není faux pas, když krajková podprsenka vykukuje ven. Dnes se naopak stává součástí outfitu, možná dokonce jeho téměř nejviditelnější částí.

Pokud jste dostatečně odvážná, můžete vyrazit ven jen v podprsence a tričko nechat doma. K tomu slouží braletky, které mají prodlouženou spodní část a skutečně působí spíše dojmem topu než podprsenky.

Podprsenka braletka bude dobře vypadat i s topem z průsvitné látky, meze se prostě nekladou, všechno je otázka vašeho vkusu.

Nosit můžete i sportovnější verze s gumou. Pod bundou nebo volnou mikinou budou vypadat skvěle v kombinaci s kalhotami nebo sukněmi do pasu.

Pokud je to na vás příliš, můžete nechat braletku vykukovat z volnějšího trička. Když si naopak vezmete tričko s větším výstřihem, může podprsenka vyniknout kolem výstřihu.

Lze ji také kombinovat s oversize svetrem. Koupili jste si braletku, která má zajímavě řešená záda? Otočte svetr nebo tričko s vysokým výstřihem dozadu!

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy