V e-shopech Astratex nebo Triola je bohatá kolekce podprsenek, kde najde každá žena podprsenku, která jí nejlépe vyhovuje, ať už jde o jakoukoli příležitost, velikost nebo barvu! Nabídka podprsenek u Astratexu a Trioly je velmi široká. Májí podprsenky všech tvarů a velikostí až do H. Najdete tam také podprsenky pro každou příležitost, v široké škále designů od základních až po exkluzivní. 

Pro každou ženu je dnes nejobyčejnější věcí na světě, ale ve skutečnosti moderní podprsenka s námi tu není bůh ví jak dlouho. V roce 2014 podprsenka oslavila sté výročí. První podprsenku navrhla Mary Phelps Jacobová jako alternativu ke korzetu. Od té doby prošla podprsenka mnoha změnami. V dnešní době existují podprsenky nejrůznějších modelů a stylů. Podprsenka je nejen pohodlný, ale také módní doplněk, který podtrhne váš styl nebo který si vyberete v závislosti na příležitosti. Najdete zde vše od základních, sportovních, romantických, elegantních až po erotické.

Nosíte správnou podprsenku?

Která podprsenka vám vyhovuje a kterou si vyberete, závisí na několika faktorech.

Co je pro vás znamená pohodlná podprsenka?

A co vám osobně vyhovuje na podprsence? Jedna žena si potrpí na podprsenku s kosticí, protože poskytuje větší oporu. Druhá si myslí, že kostice jsou otravné, a dává přednost podprsence bez nich. Důležitou roli samozřejmě hraje velikost a tvar vašich prsou. Máte spíše velká prsa a potřebujete větší podporu v oblasti ramen? Pak pravděpodobně hledáte podprsenku s širšími ramínky a kosticemi.

Jakého efektu chcete podprsenkou dosáhnout?

Chcete-li vytvořit větší objem a upozornit na pěkně tvarovaný dekolt, měli byste si pořídit push-up podprsenku nebo maximizer podprsenky (extra vyztužené), v každém případě tvarovanou nebo vyztuženou podprsenku. Máte velkou velikost košíčků a chcete, aby vaše prsa vypadala menší, pak je pro vás vhodnou volbou podprsenka minimizér(opticky zmenšují poprsí až o jednu velikost).

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy

Pod jaký oblečením budete nosit podprsenku?

A jak viditelná nebo neviditelná má být vaše podprsenka? Pod přiléhavé tričko se často volí bezešvá podprsenka. Pro různé styly šatů a topů existují dokonalá řešení, aby vaše podprsenka nebyla vidět. Existují podprsenky bez ramínek, které se často prodávají s přídavnými ramínky, takže z nich můžete rychle vytvořit podprsenku na ramínka nebo podprsenku se zkříženými ramínky na zádech. Tyto podprsenky se také nazývají vícecestné podprsenky.

Jaké podprsenky se vám líbí?

V neposlední řadě byste se při výběru podprsenky měli řídit svým osobním vkusem. Pro běžný všední den si můžete vybrat něco jednoduššího, zatímco pro slavnostnější příležitost si můžete vybrat exkluzivnější, smyslnější podprsenku s krajkou. Také podle ročního období můžete upřednostnit jeden nebo druhý design a barvu. S prvním jarním sluníčkem můžete dát přednost veselým pastelovým barvám nebo romantickým květinovým potiskům, zatímco v zimě dejte přednost sytým barvám, jako je vínová. Svou roli samozřejmě hrají i nejnovější trendy. Stále oblíbenější je podprsenka bralette – dokonalá kombinace smyslnosti a pohodlí.

Jakou mám velikost podprsenky?

Zdá se to být samozřejmé, ale otázka správné velikosti podprsenky není vždy tak jednoduchá. Zdá se, že mnoho žen nosí už léta špatnou velikost. Jak poznáte, že nosíte správnou velikost podprsenky? V každém případě můžete zkontrolovat následující věci.

Podprsenka sedí správně:

Když košíček zcela obepíná prsa.

Když je podprsenka s kosticemi po celém obvodu hrudníku a vy ji necítíte.

Když střední část podprsenky těsně přiléhá k tělu.

Když ramínko podprsenky leží vzadu rovně a nevyhrnuje se.

Můžete zkontrolovat, zda máte příliš velký nebo příliš malý košíček a zda jste si nevybrali špatnou velikost spodní části podprsenky:

Příliš malý košíček podprsenky:

prsa se do košíčku zcela nevejdou a vystupují do strany. Podprsenka na bocích tlačí a uprostřed nepřiléhá pěkně k tělu. Okraj košíčku se přitiskne, čímž se prsa v horní části vyboulí a vytvoří jakýsi dvojitý prs, který je patrný zejména pod těsným oblečením. Vyzkoušejte si ji s podprsenkou s větší velikostí košíčků. Pokud je například model 75C příliš malý, objednejte model 75D.

Příliš velký košíček podprsenky:

mezi podprsenkou a prsy je stále vzduch, takže košíček je pomačkaný a v horní části se odděluje od těla. Prsa nemají dostatečnou oporu a držení. Vyzkoušejte si ji s menší velikostí košíčků. Pokud je například model 75C příliš velký, objednejte si model 75B.

Spodní velikost je příliš malá:

ramínka podprsenky se na zádech a bocích zařezávají. V místech, kde podprsenka tlačí, se objevují malé tukové válečky, které pod oblečením nevypadají hezky. Zkuste si najít větší spodní velikost a podle toho si vypočítejte velikost košíčků. Pokud je například spodní část modelu 75C příliš malá, objednejte si model 80B (spodní část je větší, ale objem košíčků zůstává stejný).

Spodní část je příliš velká:

řemínek je na bocích a zádech příliš dlouhý, spodní část podprsenky je příliš velká a neposkytuje dostatečnou oporu. Lidé se často snaží nedostatek opory kompenzovat kratšími ramenními popruhy. To způsobuje, že se podprsenka zvedá na zádech, což je nepohodlné a nevypadá to dobře ani pod oblečením. Vyzkoušejte si ji s menší velikostí spodního dílu a podle toho si vypočítejte velikost košíčků. Pokud je například spodní část velikosti 75C příliš široká, objednejte si velikost 70D (spodní část je menší, ale objem košíčků zůstává stejný).

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy