Módní značka Culito from Spain přináší na trh unikátní kousky oblečení, ze kterých na zákazníky dýchá atmosféra Španělska. Každý kousek je plný barev a odkazu na nezkrotný španělský život.

Značka vyniká použitím skvělých střihů a kvalitních materiálů s dokonalými potisky i vzory, které jsou plné emocí a pocitů, jež do precizně odvedené práce vložili návrháři. Ručně propracované detaily na stylových oděvech musí ocenit každý milovník módy.

A přesně toto nabízí luxusní značka Culito from Spain!

Dominantním kouskem ze světoznámé módní značky jsou dámské šaty.

Dámské šaty Culito from Spain jsou pro tolik očekávané léto jako stvořené! Použití teplých barev evokuje dovolenou u moře, kde vám letní šaty při podvečerních procházkách po pláži opravdu přijdou vhod.

Šaty disponují pestrobarevným provedením a pohodlným střihem, tím pádem se z nich stává nepostradatelný kousek do vašeho šatníku. Letní motivy, kterých jsou šaty Culito from Spain plné, ještě dokreslují atmosféru jednoho z nejoblíbenějších ročních období.

Dámské šaty Culito from Spain však nemusí sloužit jen jako letní šaty k moři. Skvěle se hodí i pro pracovní schůzky či na běžné denní nošení. A to díky své eleganci a modernímu střihu. Šaty se na trhu vyskytují v délce ke kotníkům či pod kolena. I z tohoto důvodu se hodí k mnoha příležitostem.

Barevné šaty Abstracto Negro z řady Culito from Spain se řadí k šatům pod kolena.

Vynikají příjemným pružným materiálem a úzkým střihem. I díky širokým ramínkům padnou skvěle každé ženě. Kulatý výstřih působí velmi originálně a zajímavě; dá se skvěle zakrýt vhodným barevným šátkem pro docílení decentního vzhledu na důležité pracovní schůzce. Na zádech je patrný otvor ve tvaru slzy, která na dlouhých letních šatech vypadá opravdu vkusně.

Šaty Abstracto Negro jsou skvělým příkladem, že dámské šaty Culito from Spain mohou posloužit jako luxusní letní šaty pro dovolenou u moře, ale i jako šaty hodící se v každodenním životě.

šaty Abstracto Negro

Barevné šaty Barco módní značky Culito from Spain patří ke krátkým šatům končících u kotníků.

Šaty působí velmi stylově a přitom svůdně. Excelují příjemným i pestrobarevným vzhledem, kterého si povšimnou muži i na dálku, a proto se stanete středem jejich pozornosti v podstatě ihned. A to i díky elastickému materiálu, který dokonale vykreslí vaše křivky.

Šaty opět disponují širokými ramínky, jsou však spíše určeny odvážnějším ženám, které se nebojí nosit šaty tzv. na tělo. Kulatý výstřih působí díky střihu velmi působivě.

S plážovými šaty Barco si relax a pohodu u moře opravdu užijete!

Módní značka Culito from Spain dokázala skloubit eleganci s odvážností. Díky těmto dvěma aspektům vznikly z rukou návrhářů luxusní šaty, za které se nebudete muset stydět, ať už jste na exotické dovolené či na procházce v parku u vás doma.

Dámské šaty Culito from Spain