Originální oděvní značka Desigual pochází z prosluněného Španělska, kde ji v roce 1984 založil na ostrově Ibiza mladý švýcarský designér Thomas Meyer. Značka má centrálu v pulzující Barceloně, jejiž atmosféra se má na oblečení odrážet. Motem značky je ‘La vida es chula‘ neboli ‘Život je krásný’.

Touhou bylo vytvořit něco odlišného, co by odráželo individualitu a jedinečnost každého člověka a zároveň takové oblečení, které si může dovolit každý. Od svého založení společnost začala růst a expandovala napříč celou Evropou, následovalo USA, Asie a od roku 2011 jsou otevřeny obchody na Středním východě. Firma má aktuálně více než 500 obchodů a její zastoupení nechybí ani v hlavních městech módy – Paříži, New Yorku, Londýně a Berlíně.

Charakteristická pro tuto značku je směsice asymetrických designů, graffitů, výrazných barevných potisků a vzorů. Filozofie značky je založena na pozitivním myšlení, toleranci a radostném přístupu k životu.

Desigual prodává pánské, dámské i dětské oblečení, doplňky, dámské boty ale i doplňky bytového textilu. V roce 2011 začala značka spolupracovat s významným francouzských designérem Christianem Lacroix. V témže roce uzavřela společnost partnerství s Cirque de Soleil, aby vytvořila kolekci oblečení inspirovanou tímto jedinečným cirkusovým souborem.

Dámská trička, košile a tuniky

Dámy si mohou vybírat z pestré nabídky oblečení a doplňků. Obyčejná jednobarevná trička u této značky moc nečekejte, svršky hrají všemi barvami, či alespoň zvířecími vzory a asymetrickými střihy. Ve stejném duchu jsou vyrobeny i pestrobarevné košile a tuniky.

Sportovní oblečení

Díky veselému barevnému sportovnímu oblečení vás bude pohyb ještě více bavit a motivovat! Barevné sportovní podprsenky, mikiny, trička, legíny nebo trendy vzorované sportovní tenisky, to vše vám zpříjemní vaše sportovní aktivity.

Zimní bundy a kabáty

 Nudí vás šeď zimních bund a kabátů? Pak jistě oceníte veselé kousky značky Desigual, kde najdete zateplené zimní bundy s výšivkami nebo kabáty s geometrickými vzory či výrazným límcem.

Sukně a šaty

Ať je léto nebo zima, ženy rády nosí sukně v každé situaci. Od šatů a sukní s divokými barevnými vzory až po ty jemnější s asymerickým střihem.

Kabelky i batohy

Jednoduchý outfit okamžitě oživí kabelky a tašky značky Desigual. Crossbody, tašky na sport nebo praktické batohy s exotickými vzory.

Kalhoty a šortky

Neodmyslitelná součást moderního dámského šatníku. Džínové kalhoty zdobené trendy květinovým vzorem či výšivkami nebo letní džínové šortky s krajkou.

Kde koupit dámské oblečení a kabelky Desigual?

Jedny z největších autorizovaných prodejců značky Desigual v České Republice, jsou e-shopy Bibloo.cz a Different.cz.

reklama

Katalog-Značka Desigual