Pokud jde o nejlepší erotické pomůcky na klitoris a vibrátory na klitoris na trhu, máte na výběr z mnoha možností. Od velkých masážních hlavic, vibrátoru na klitoris až po erotické hračky na klitoris, které ho lehce nasají, obejmou a pak ho s pomocí pulzujících tlakových vln bezdotykově, a hlavně jemně stimuluji. Pokud máte zájem o pořádný orgasmus, přečtěte si tento článek.

Pro většinu žen je stimulace klitorisu tím hlavním, co u nich vyvolává orgasmus, jen asi 20 procent z nich dosahuje orgasmu pouze prostřednictvím penetračních pohybů. V klitorisu je 15 000 citlivých nervových zakončení, což z něj dělá hlavní žhavé místo rozkoše.

Při nákupu jakéhokoli typu erotické pomůcky, doporučujeme hledat materiály bezpečné pro tělo, neporézní a odolné, jako je například lékařský silikon. Tvary, které se přizpůsobí vašemu tělu jako například špičaté koncovky zaměřené na klitoris u speciálních vibrátorů (rabitt vibrátory), a funkce jako jsou voděodolné materiály nebo možnost připojení k mobilní aplikaci.

Doporučujeme také zvážit, jak silné vibrace byste chtěli (pokud si nejste jisti, vždy si můžete pořídit něco s více stupni intenzity) a zda chcete široký tvar pro rozptýlené vibrace, nebo užší pro cílené vibrace (některé hračky mají obojí!).

Abychom vám pomohli najít ten nejlepší vibrátor na klitoris, sestavili jsme seznam doporučených a recenzenty schválených erotických pomůcek na klitoris (od sacích variant, které napodobují pocit orálního sexu, až po klasické vibrátory) a spoustu dalších erotických hraček na klitoris, včetně těch, které se pohodlně vejdou do dlaně.

Ať už hledáte něco velmi diskrétního, co můžete nechat na svém nočním stolku, nebo hračku kterou můžete zapojit při příštím sexu s partnerem, zde určitě najdete perfektní erotickou pomůcku, která vašemu klitorisu dopřeje spoustu radosti.

Erotické pomůcky na klitoris-Lelo Sona Cruise 2

Pro náruživé ženy, které dobře ví, po čem touží, a požadují skutečně intenzivní dráždění. Luxusní značka Lelo představuje absolutně famózní stimulátor klitorisu Lelo Sona Cruise 2 fungující na bázi bezkontaktních sonických vln, ze kterých se vám bude tajit dech. Stimulační efekt tohoto krasavce, je výrazně intenzivnější a poskytuje perfektní potěšení i ženám s potlačenou citlivostí.

Oproti jiným stimulátorům nevyužívá Lelo Sona Cruise 2 ani podtlak, ani vzduch, ale ultrazvukové vlny, které rozechvějí váš poštěváček od povrchu do hloubky bez jediného doteku.

Potěšení si můžete dopřát i ve sprše nebo ve vaně, protože Lelo Sona Cruise 2 je voděodolný a vodotěsný.

Partner není po ruce, ale vy víte o tom, co se skrývá v zásuvce vedle vaší postele. Vytáhnete ho, sundáte si kalhotky, jednoduše si ho přiložíte k vagíně a budete vtažena do oceánu sonických vln a bouřlivých nekonečných orgasmů!

Zakulacené provedení hebkého silikonového těla se zlatým lemováním z ABS plastu vám perfektně sedne do ruky a už ho nikdy nebudete chtít odložit. Jeho tichý motor zajišťuje 12 pulzačních režimů a 8 stupňů intenzity. Kromě toho disponuje patentovanou technologií cruise, která funguje podobně jako tempomat, to znamená že, když je silně přitlačen k vašemu tělu, neupustí svou sílu a intenzita stimulace zesiluje.

Erotické pomůcky na klitoris-Rosy Gold Nouveau Curve Massager

Masážní vibrátor Rosy Gold Nouveau Curve je ideální hračkou pro ukojení vaší touhy a mimo klasického dráždění klitorisu je připraven masírovat i další vaše erotogenní zóny a nejen to.

Tato hlavice je oblíbenou hračkou pro páry, kdy se milenci střídají při stimulaci krku, šíje, bradavek, hýždí a dalších tajných míst vašich těl, kde jeho vibrace rozproudí touhu po dokonalém orgasmu. Deset vibračních a pulzačních režimů uspokojí opravdu každého.

Pro ovládání jsou k dispozici dvě tlačítka, jedno zapínací/vypínací pro zapnutí a vypnutí, druhé slouží pouze pro volbu vibračního režimu. Doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi a po použití je očistit teplou mýdlovou vodou.

Rosy Gold Nouveau Curve Massager

Erotické pomůcky na klitoris-Lelo Soraya Wave

Vibrátor Lelo Soraya Wave je spojení luxusní rozkoše se stylovým designem. Má silné vibrace k intenzivnímu dráždění bodu G a klitorisu. Elegantní vibrátor zdobený zlatým odolným ABS plastem nadchne nejen svým vzhledem, ale zejména svými funkcemi.

Byl vymyšlen pro vaše úžasné erotické hrátky. Hedvábně jemný silikon pohladí vaši pokožku s mimořádnou něžností a jeho výrazné okraje budou pikantním doplňkem vaší vzrušující jízdy. Zahnutá hlava se precizně zaměří na dokonalé dráždění erotogenního bodu G a přizpůsobivý stimulátor klitorisu vám bude dráždit poštěváček.

Díky 8 vibračním a pulzačním režimům vylepšeným o patentovanou technologii WaveMotion vám nedovolí myslet na nic jiného než na blažený a fascinující zážitek z úžasné erotické intimní chvilky.

Erotické pomůcky na klitoris
LELO Soraya Wave

Kde koupit erotické pomůcky? Vyzkoušejte skvělý e-shop Sexičekshop.cz

Sexičekshop.cz už více než 10 let působí na trhu s erotickými pomůckami. Přes 100 tisíc spokojených zákazníků je zárukou spolehlivých dodávek.

Na všechny výrobky v nabídce platí prodloužená záruka na 3 roky. Všechny erotické pomůcky jsou navíc testované a zdravotně nezávadné.

Balíček je vždy doručen diskrétně, aby nikdo neviděl, co se nachází uvnitř.

Affiliate odkazy