Na velikosti záleží

Přitom vybrat správnou velikost podprsenky není až taková věda, stačí jen změřit si obvod hrudníku pod prsy a přes ně. Podle tabulky velikostí pak najdete tu vaši, především pokud jde o košíčky. Ty se určují písmenem, číslo u označení je právě obvod pod ňadry. Jestliže si například naměříte 82 cm, zvolíte velikost 80. Počítejte s povolením materiálu a jeho pružností, takže můžete s klidem sáhnout po velikosti menší. Větší obvod podprsenky neposkytuje dostatečnou oporu, zadní část se obvykle posouvá nahoru. Při zkoušení si ji zapněte na nejvzdálenější háček, abyste měla možnost později, až prádlo povolí, zmenšit obvod zapnutím ve druhé či třetí poloze.

Podprsenky Triola-Česká kvalita

Neměla byste o ní ani vědět

Nová podprsenka by vám neměla bránit v dýchání, měla by sedět při pohybu, ať už budete zvedat ruce, předklánět se a podobně. Vlastně byste ji neměla vůbec vnímat, a to nejen obvod, ale ani ramínka. Pokud se vám zařezávají do kůže, znamená to, že na nich visí váha prsou, nemají tedy dostatečnou oporu. Naopak pokud ramínka padají, je nutné je podle potřeby zkrátit. Díky správným košíčkům můžete vytvořit dokonalý dekolt, rozhodně ale nevybírejte příliš malé, které vám dělají „dvojitá prsa“. Volte raději podprsenku s push up efektem, ovšem ve správné velikosti. Ani větší košíčky nejsou správné, podprsenka se pod oblečením krabatí. Kostice by neměly ani tlačit ani odstávat.

Česká tradice nezklame

Určitě neuděláte chybu, když při výběru vsadíte na naši tradiční značku. Podprsenky Triola patří dlouhodobě k těm nejkvalitnějším na trhu, v rozmanitosti druhů a barev si vybere skutečně každá žena, i ta nejnáročnější. Už téměř sto let poskytuje ženám všech tvarů prádlo spolehlivé sportovní i luxusní krajkové či z vyšívaného tylu, vyztužené, s kosticemi i bez, ve všech velikostech (od 65 do 100, s košíčky až ve velikosti J a K). Prádlo, které bylo od počátku, tedy od r. 1919, určeno české i zahraniční noblesní klientele, svou eleganci rozhodně neztratilo. Přesvědčte se sami.