5 tipů, jak si vybrat svůj první vibrátor

Nákup prvního vibrátoru může být trochu děsivý a matoucí, ale nebojte nakonec to bude docela vzrušující výlet do úplně nového světa. Vítejte v říši divů. 

Gigi Engle sexuální koučka a pedagožka říká, že jednou z jejich nejoblíbenějších věcí na vibrátorech je jejich rozmanitost. Mnoho lidí, kteří s vibrátory teprve začínají, si myslí, že jsou to všechno masivní falické předměty napodobující penis. Jistě, některé jsou. Ale existuje celý široký svět vibrátorů, které vůbec nevypadají jako penisy a umí toho mnohem víc, než by kdy dokázal jakýkoli penis. Třeba vibrovat. 

Vibrace jsou skvělé, protože naprostá většina žen potřebuje k dosažení orgasmu vnější stimulaci klitorisu (nebo alespoň mají velmi příjemné pocity, i když k orgasmu nevedou). Ano, existují vnitřní částí, ale spousta z nás potřebuje stimulovat ten malý výstupek na vnější straně, aby se skutečně vzrušili. Takže vibrátory jsou v podstatě navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily dosažení orgasmu. Ale vzhledem k velkému množství různých druhů vibrátorů, je těžké se zorientovat, za co utratit peníze? Přečtěte si těchto pět tipů. 

1. Masturbujte nejprve pomocí prstů. 

Možná si říkáte, ach jo, to už jsem dělala hodně krát, jsem připravena přejít na pořádný vibrátor. Souhlasíme, ale pokud jste dřív nemasturbovali prsty, zjistěte, co je vám příjemné, než se poohlédnete po vaší nové erotické hračce. Poznání svého těla je prvním krokem k tomu, abyste věděli, jaký vibrátor by vám mohl vyhovovat. 

Pokud nevíte, kde začít, zkuste si krouživými pohyby třít klitoris nebo přejíždět prsty nahoru a dolů po kapuci klitorisu (kůže určená k ochraně tohoto citlivého místa stejně jako předkožka u neobřezaného penisu). Pokud chcete větší stimulaci, můžete zkusit odhrnout kapuci a přímo se velmi jemně dotýkat klitorisu. Někdy to může být i nepříjemné, takže se nebojte, pokud to není vaše parketa. 

Můžete také zkusit zasunout jeden nebo dva prsty do pochvy a sáhnout směrem k pupíku, abyste si stiskla bod G. Líbí se vám tato kombinace stimulace? Nebo jste spíše zastáncem pouze vnějšího tření klitorisu? 

Pokud máte partnera a chcete, aby se zapojil do vašeho zkoumání, jděte do toho. Líbí se vám, když vám to dělá jazykem? Je vám příjemné, když stimuluje váš bod G společně s klitorisem? Líbí se vám nejprve jedno a pak druhé? Položte si tyto otázky, než začnete nakupovat. 

2. Nakupujte na správných místech. 

Než se vydáte do obchodu s erotickými pomůckami, nebo nakoupíte online, udělejte si průzkum (doporučujeme sexicekshop.cz viz.níže). Nakupování erotických hraček už naštěstí není takový ten trapný zážitek, při kterém měl člověk pocit, že si musí nasadit obří sluneční brýle, aby se proplížil dovnitř a ven z obchodu. 

Vždy doporučujeme držet se vibrátorů, které jsou vyrobeny z materiálů, jako je lékařský silikon nebo guma bezpečná pro tělo. Na mnoha místech se snaží prodávat výrobky z nekvalitních materiálů, proto je lepší nakupovat u renomovaných prodejců než na pochybných webech, kde nevíte, co vlastně dostáváte. Vaše vagína je příliš božská na to, abyste se ji dotýkali něčím, co by nemuselo být zdravotně nezávadné. 

7b6fb41fimp

3. Začněte s menším vibrátorem. 

Při zkoumání možností můžete narazit na obrovské vibrátory, které působí až strašidelně. Nemusíte kupovat nic, s čeho by měla strach i vaše vagína, kdyby to viděla. 😊 

Pro začátečnice může být jednodušší zvolit něco malého. Vibrátory na klitoris určené výhradně k vnější stimulaci jsou obvykle menší, přesto výkonné a v mnoha případech i roztomilé. Zkuste třeba Satisfyer high flay je malinký a zřejmě nikdo nepozná k čemu to je, když vám ho najdou v šuplíku. Lovense Domi 2 Mini Wand je futuristická vibrační hlavice, kterou můžete propojit s aplikací v mobilu. Satisfyer Pro 3 Vibration další z menších erotických hraček ke stimulaci klitorisu. Podtlaková a vibrační stimulace je připravena v 11 intenzitách s 10 různými módy. 

Můžete si také koupit vnitřní vibrátory nebo takové, které poskytují kombinaci vnější a vnitřní stimulace. Podívejte se na Satisfyer Pro G-Spot Rabbit, je velmi elegantní vibrátor se zařízením na sání klitorisu. Další dobrá volba? Podívejte se na B Swish – bnaughty Unleashed Classic. Tohle to multifunkční vibrační vajíčko má velmi diskrétní tichý chod můžete s ním kromě vaginální stimulace provádět také jemné dráždění klitorisu, bradavek nebo jiných erotogenních zón kdekoli na těle. 

vibrátor
 Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
B Swish – bnaughty Unleashed Classic
B Swish – bnaughty Unleashed Classic

4. Zvažte, kolik chcete investovat do svého prvního vibrátoru. 

Pokud jste se rozhodla risknout a za svůj první vibrátor si připlatit, rozhodně si ho pořiďte, zejména pokud přesně víte, co se vám líbí. V opačném případě možná bude lepší začít s levnějším, abyste neměli pocit, že jste vyhodila peníze za sexuální hračku, která pro vás neudělá nic, co jste si představovala. 

To je obzvlášť důležité, protože různé vibrátory vibrují různě! Některé jsou více dunivé, zatímco jiné jsou lehčí a bzučivější. Možná zjistíte, že dáváte přednost jednomu typu před druhým, ale to nepoznáte, dokud to nevyzkoušíte. Před nákupem drahého vibrátoru si alespoň ověřte, jestli je e-shop důvěryhodný. 

5. Nezapomeňte, že si vždy můžete koupit jiný. 

Nevyvíjejte na sebe takový tlak, aby se pro vás koupě prvního vibrátoru nestala stresujícím zážitkem. 

Většina e-shopu je velice diskrétních v doručování sexuálních pomůcek, proto nikdo nepozná, co je v balíčku anebo že jej odeslal sexshop. 

Vyberte si vibrátor, který vám přijde přitažlivý a sexy. Při experimentování nezapomeňte, že to nemusí být jediný, který budete používat do konce života. Může to být jen ten první. Jakmile zvládnete tuto první výpravu do světa vibrátorů, můžete svou sbírku vždy rozšířit. Existuje tolik úžasných erotických hraček, které můžete vyzkoušet. Teď se do toho pusťte a buďte na sebe pyšní. 

zdroj:self.com

Kde koupit erotické pomůcky? Vyzkoušejte skvělý e-shop Sexičekshop.cz

Sexičekshop.cz už více než 10 let působí na trhu s erotickými pomůckami. Přes 100 tisíc spokojených zákazníků je zárukou spolehlivých dodávek.

Na všechny výrobky v nabídce platí prodloužená záruka na 3 roky. Všechny erotické pomůcky jsou navíc testované a zdravotně nezávadné.

Balíček je vždy doručen diskrétně, aby nikdo neviděl, co se nachází uvnitř.

aa4a2b97imp

Affiliate odkazy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.