Kabelky Guess odpovídají nejnovějším trendům

Kabelky Guess jsou nadčasové. Zaujmou vás svým výrazným provedením na první pohled. Každá sebevědomá žena s osobitým stylem dobře ví, že kabelka je jedním z nejdůležitějších doplňků. Pokud holdujete konzervativnímu a elegantnímu stylu, můžete si Guess kabelky dovolit. Doplní váš outfit zcela bezpečně. Pokud si potrpíte na zajímavý design, vzory a barvy na svém oblečení, pak už vybírejte tyto kabelky velmi obezřetně, ať svůj výsledný outfit nepřeženete. Americká módní značka Guess byla úžasným zjevením na počátku 80. let. Módní průmysl byl tehdy nudný a stereotypní. Oblečení a módní doplňky Guess se neodmyslitelně zapsali do mysli svým klientům zejména díky inovativním, někdy provokativním a nezapomenutelným reklamním kampaním.

Dámské kabelky Guess

Dámské kabelky Guess jsou dostupné v pestrých barvách, v odstínech růžové, červené, žluté, oranžové, zelené či modré barvy. Jednobarevné kabelky jsou u této značky k dostání spíše méně, ale pokud pečlivě hledáte, vyberete si. Barevné kabelky Guess pohodlně sladíte s jakýmkoliv outfitem a dalšími značkovými doplňky. Vybírejte si takovou, co vás zaujme na první pohled, tu, která vás nadchne už při prvním vyzkoušení. Kabelky přes rameno Guess jsou sice méně obvyklé, spíše se vyskytují v jiné podobě. Taková crossbody Guess kabelka udělá velký dojem na vás i na vaše okolí.

VYBERTE SI NOVOU KABELKU GUESS

Guess kabelka přes rameno i do ruky

Kabelky značky Guess zakoupíte v celé škále stylů. Kromě crossbody Guess kabelek letí i kabelky s praktickými uchy pro komfortní nošení v ruce. Ty mohou být v některých případech doplněné praktickým ramenním popruhem. Kabelky mají praktické zapínání na zip a vybraným modelům nechybí ani stylová ozdobná spona s logem značky. Naleznete prostorné kabelky Guess, vhodné na nošení do školy i do práce, menší kabelky do společnosti, i kabelky crossbody vhodné na volný čas a do města. Kabelky Guess běžně zvýrazňují zlaté či stříbrné prvky, které jim dodají na originalitě. Ať je jaro, léto, podzim či zima, kabelky Guess vypadají jako praktický doplněk prostě vždy báječně.