Kolik krásných šatů máte v horních policích vaší skříně? Kolik přiléhavých halenek, které je vám líto vyhodit, ale už si je netroufáte nosit? Je nejvyšší čas to změnit! Přebytečné kilogramy nejsou na vaší postavě navždycky. Jen do té doby, než objevíte výrobky KetoFit!

Keto dieta se představuje

Už jste jistě vyzkoušela celou řadu dietních programů, návodů a postupů jak zhubnout přebytečné kilogramy. Proto vás určitě bude zajímat, proč si vybrat ketonovou dietu a v čem je tak unikátní. Princip ketonové diety je znám již několik desítek let a její oblíbenost stále roste. Je to dáno nejen tím, že má výborné výsledky, ale především stálým výzkumem v oblasti a zlepšováním jednotlivých produktů.

Keto dieta se někdy nazývá proteinová dieta nebo bílkovinová dieta. Všechny tyto názvy skrývají unikátní program, který spaluje tukové zásoby. Jak to dělá? Složení produktů je natolik unikátní, aby obsahovalo všechny důležité živiny, vitamíny a minerály, avšak pouze malé množství tuků a žádné sacharidy. Konzumujete výhradně bílkoviny a ty zaručí, že nebudete hubnout ze svalů, ale pouze z uložených tukových zásob. Těšit se můžete na viditelné výsledky již po pár dnech v programu.

Jak vypadá strava s KetoFit

Jistě vás potěší, že výrobky KetoFit jsou navrženy tak, aby vás netrápila jednotvárnost stravy, jak tomu může být u jiných programů. Základní pravidlo, které musíte dodržovat je pravidelnost stravy. S ketonovou dietou si budete dopřávat pět porcí jídla denně. Jednotlivé porce jsou navrženy tak, abyste si mohli pochutnat na teplých jídlech i měli připravenou rychlou svačinu do práce, nebo na cesty.

Velmi nám záleží na tom, aby byl dietní režim pohodlný. Jídla jsou již hotová nebo ve formě polotovaru, který snadno připravíte. Nemusíte se tak obtěžovat s nakupováním podle přesného seznamu, nemusíte počítat etikety, nemusíte vařit neznámé recepty. S výrobky KetoFit budete mít svou porci vždy při ruce a připravenou za pár vteřin. Aby vás proteinová dieta bavila, můžete si zvolit produkty, které mají celou řadu příchutí a volit i jednotlivé kombinace. Jak vidíte, držet ketonovou dietu je velmi snadné. Vaše tukové zásoby vás opustí bez hladovění a bez chuti na sladkosti.

Proč si zamilovat program KetoFit

rychlý úbytek hmotnosti a viditelné výsledky, spalujete tukové zásoby se zachováním svalové hmoty, ne budou vám chybět žádné vitamíny a minerály. KetoFit je navržený výhradně pro ženy, žádné hladovění, žádné chutě na sladkosti nebo tučná jídla, výrobky KetoFit jsou českým produktem, jsou schváleny pro EU.

Abyste nastartovali hubnutí co možná nejefektivněji, budete v prvních týdnech konzumovat pouze výrobky KetoFit, později je můžete doplnit o zeleninu a ostatní potraviny. Postupně budete přecházet na běžnou, avšak zdravou stravu. Tento postup zaručí, že vám vaše vysněná postava zůstane a že se shozené kilogramy nevrátí zpět na původní místa. Program je sestaven tak, aby vyhovoval skutečně všem, proto si můžete vybrat, zda chcete shodit jen pár kilogramů nebo radikálně snížit svoji váhu.

Jsme v tom s vámi

Výrobkům věříme natolik, že vám garantujeme vrácení peněz v případě, že budete s výsledky nespokojeni. Aby vám hubnutí šlo ještě snadněji, bude vám k dispozici on-line výživový poradce. Na něj se můžete obrátit i po skončení programu a nechat si navrhnout jídelníček na míru a podle vašich potřeb.

Užitečné rady, tipy a doporučení naleznete také v e-booku, který dostanete zdarma. S chytrou aplikací vám budeme připomínat, že je čas k jídlu. Snadněji dodržíte pravidelnost stravy a dosáhneté lepších výsledků.

Výrobky KetoFit ve výhodném balení

Proteinová jídla ketofit si můžete objednávat jednotlivě ve formě omelet, tyčinek, koktejlů, kaší nebo polévek. Využít však můžete i speciální zvýhodněné balíčky. Ty obsahují všechna jídla, která budete potřebovat na začátek vaši cesty za štíhlejším já.

Pokud si nejste jisti, zda vám pokrmy zachutnají, neváhejte a objednejte si testovací balíček. Ten vás jistě přesvědčí o tom, že snadné hubnutí skutečně existuje.

Kde koupit výrobky Keto Fit na hubnutí?

KetoFit.cz je obchod se zaměřením na proteinovou dietu. K zakoupení jsou jak jednotlivé proteinové produkty, tak praktická balení. Tato keto dieta je vyvinuta českými specialisty zejména pro ženy, které chtějí rychle zhubnout.

affiliate odkazy