Letní šaty

V letním období by nám nějaké ty šaty neměly rozhodně chybět v šatníků. Jsou ideální prakticky pro jakoukoliv postavu, stačí si jen vhodně vybrat. Obecně platí, že mini šaty, které tělo hodně obepínají se hodí spíše pro hubenější postavy. Pro postavy silnější budou naopak vhodnější šaty volnějšího střihu. Samozřejmě záleží i na vkusu každé z nás. Mějte na paměti, že je důležité, abyste se ve vybraných šatech cítila pohodlně, dobře a aby se Vám především líbily.

Šaty do práce, pro volný čas i na párty

Dámské letní šaty jsou velice univerzální. Mnohdy můžeme nalézt takové kousky, které využijeme k mnoha nejrůznějším příležitostem. Více se nám však vyplatí mít alespoň troje šaty v různých stylech.

Do zaměstnání se hodí šaty v elegantnějším stylu. Mohou Vás zaujmout například šaty Desigual – original, které zaujmou zajímavých zpracováním a elegantním střihem. K dostání jsou v několika barvách, ale nejlépe vypadají v tradiční černé. Tyto šaty mají oblíbený pouzdrový střih. Jsou bez rukávů, ale za to se širokými ramínky. Zaujmou i kulatým výstřihem a materiálem, jenž je velice příjemný i při delším nošení.

Velice oblíbeným typem šatů jsou i tzv. áčkové šaty. Tyto šaty bývají poněkud volnější a využijete je zřejmě nejvíce při trávení volného času. Poohlédnout se můžete např. pro letních šatech Culito from Spain – Leona Mama, které jsou zajímavě zpracované. Mají moderní květinový vzor, kulatý výstřih a pro letní období jsou jako stvořené.

Chystáte se na párty, ale nevíte co na sebe? Žádný problém! I v tomto případě dokáží šaty zachránit situaci. Nabídka je skutečně pestrá a záleží čistě na Vašem vkusu. Za zmínku stojí například šaty Desigual – Angelina, které jsou kratšího pouzdrového střihu. Díky oranžovo-červenému zpracování jsou velmi výrazné a upoutáte v nich pozornost.

Nebojte se výrazných barev Letošní módní trendy se nesou na vlnách nejrůznějších barev a výrazných kombinací. Nebojte se proto experimentovat. Výrazná kombinace či zajímavě zvolené vzory dokáží mnohdy zamaskovat i nedostatky postavy a působí navíc velmi vkusně a stylově.

Vybírejte letní šaty v našem katalogu

reklama
970x250-1-1517434347.png