25 nejlepších tipů na masturbaci, jak si užívat každou vteřinu masturbace

Jsi doma, máš pár hodin jen pro sebe a jsi nadržená. Co má tedy žena dělat? Samozřejmě masturbovat!

Ať už použijete erotickou hračku, nebo se rozhodnete pro klasickou masturbaci rukou, není to jen zábavný způsob, jak strávit čas sama se sebou, ale je to také prospěšné pro vaše zdraví, více o tom se dozvíte za chvíli.

Navíc je to prospěšné i pro vašeho partnera. Protože můžete experimentovat sama se sebou. Masturbace je způsob, jak se naučit, co je vám příjemné. Možná si uvědomíte, že stimulace klitorisu je pro vyvrcholení naprostou nutností, nebo možná zjistíte, že hluboká penetrace je to, co vás dostane na vrchol (a ještě dál).Řekněte to svému partnerovi a budete připraveni na lepší partnerský sex, včetně orgasmů, které napomáhají vzájemnému propojení.

Dobrá zpráva je, že Masturbace má spoustu příznivých účinků na vaše zdraví.

Zdravotní výhody masturbace vás donutí sáhnout do kalhotek rychleji, než řeknete „vibrátor“.

Mezi tyto výhody patří:

  • Snižuje hladinu stresu. Masturbace uvolňuje stres a úzkost!
  • Masturbace zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů, což je důležité, protože průtok krve udržuje vagínu zdravou.
  • Je to nejbezpečnější možný sex. Vím, co si říkáte, blbost! Ale pokud se chcete vyhnout těhotenství nebo eliminovat riziko pohlavně přenosných chorob, je masturbace tou nejlepší volbou.
  • Tlumí bolest a křeče. Zkuste masturbovat! Při orgasmu se uvolňují přirozené látky tlumící bolest: dopamin a serotonin.

Jste začátečnice? Tady je pro vás pár rád

Než začnete „experimentovat se svým tělem“ je dobře vědět, jak to tam dole vypadá a co se tam děje.

vagina
25 nejlepších tipů na masturbaci, jak si užívat každou vteřinu masturbace 1

Kdy naposledy jste se dívali na schéma ženských pohlavních orgánů? Věnujte nějaký čas jeho prohlížení, a dokonce se ho naučte nazpaměť.

2.Vyndejte zrcátko a podívejte se na sebe.

Doporučujeme vám, abyste si dobře prohlédli svou vagínu. To je opravdu nejlepší způsob, jak zjistit, jak vaše vulva skutečně vypadá.

2.Najděte svůj klitoris.

Klitoris (neboli váš nejlepší přítel) je místo, kde většinou dochází k masturbačnímu kouzlu. Nachází se zde neuvěřitelných 15 000 nervových zakončení, a proto by nemělo být překvapením, že podle výzkumů až 73 procent majitelek vagíny potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu.

3.Prozkoumejte i ostatní části.

Je pravda, že je vysoká pravděpodobnost, že k dosažení orgasmu budete potřebovat stimulaci klitorisu. To ale neznamená, že dotýkání se všech ostatních částí vaší vulvy nemůže být také příjemné. Dotýkejte se jemně a se zvědavostí označujte části, které jsou nejcitlivější, nejvzrušivější, nejlechtavější ale také třeba nejnepříjemnější.

4.Přiznejte si případný stud.

Pokud se u vás stud objeví, začněte tím, že si přiznáte, že ho máte. Pak si řekněte, že tyto pocity jsou důsledkem negativního postoje k sexu(společnosti, církve, rodiny). Nic však nemůže být dále od pravdy. Na sebeuspokojování není absolutně nic ostudného a není nic, kvůli čemu byste se po něm měli cítit provinile.

Než začnete masturbovat, vytvořte si tu správnou atmosféru

Když se chystáte na sex s jinou osobou, převlékáte povlečení, zapalujete svíčky a pouštíte si oblíbený seznam skladeb. Proč si nedopřát stejné úsilí i při masturbaci?

6.Ukliďte si svůj pokoj.

Je docela těžké cítit se sexy, když je váš pokoj pokrytý měsíc starým prádlem a včerejšími obaly od jídla. Začněte tedy tím, že si doma vytvoříte pohodový a příjemný prostor plný soukromí a bez rušivých vlivů.

7.Zamkněte dveře.

Tento bod se může zdát samozřejmý, ale mnoho lidí ho vynechává. Když zamknete dveře, i když jste doma sami, zbavíte se obav, že by k vám někdo mohl vtrhnout. Někdy je to to jediné, co vaše mozek opravdu potřebuje, aby se soustředil.

Všichni si zasloužíme soukromí. Pocit, že musíme něco tajit a spěchat nebo se schovávat, obvykle vytváří stud. Zamknutím dveří si můžete vytvořit vlastní soukromý prostor a na oplátku se cítit pohodlněji… a sebevědoměji.

8.Vypněte mobilní telefon.

Masturbace je prostě a jednoduše „čas pro mě“. Snažte se předstírat, že okolní svět neexistuje, a soustřeďte se na to, co se děje uvnitř vašeho těla. Žena, která se dokáže soustředit, má mnohem větší šanci, že dosáhne orgasmu.

Používáte telefon k prohlížení erotického obsahu? Dejte si ho do režimu Nerušit. Poslední věc, kterou chcete, je, aby na vás vyskočila zpráva od šéfa, když se chystáte udělat..

9.Poděkujte svému tělu.

Každý má nějaké výčitky, kvůli kterým se cítí méněcenný, pokud jde o vlastní tělo. Nechte to plavat, zejména když masturbujete!

Místo toho, abyste se zabývali částmi, se kterými nejste úplně spokojeni (jako je například vaše břicho), soustřeďte se na smyslnost svých křivek a na to, nakolik je vaše tělo schopné přinášet vám rozkoš. Výzkumy spojují pozitivní vnímání těla s větším sexuálním uspokojením. Láska ke svému tělu vám tedy zdaleka nemusí být frivolní, ale může vám pomoci, víte, milovat své tělo.

10.Vezměte si své oblíbené spodní prádlo.

Pokud se díky černé krajkové podprsence cítíte sexy, nebo pokud vám kalhotky Calvin Klein přinášejí pocit dokonalosti, proč si je nechávat jen pro partnera? Při sundávání každého kousku oblečení myslete na to, co na svém těle milujete a uvidíte jak vás to rozpálí.

7b6fb41fimp

Vyzkoušejte všechny možné způsoby masturbace

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak se při masturbaci sama sebe dotýkat. Ale tento seznam všech různých způsobů masturbace vám může poskytnout několik nových triků, které posunou váš vlastní orgasmus na další úroveň.

11.Dotýkejte se svých erotogenních zón.

Namísto toho, abyste šli ihned na věc, věnujte čas svým erotogenním zónám, které se nenacházejí v oblasti pohlavních orgánů. Není kam spěchat!

Jde o to užít si smysly, chutě, zvuky a vůně erotiky, a ne jen popadnout svoji „kočičku“ a bezmyšlenkovitě se do toho pustit.

12. Jdeme na to.

Nejlepší způsob, jak začít s masturbací, je začít prsty. Navíc budete simulovat pocit partnerových prstů kolem své vagíny, což vám může pomoci vžít se do toho pravého rozpoložení. Potom můžete pocit stupňovat dalšími způsoby.

13.Zasuňte prsty.

Můžete si vyzkoušet masturbaci s vsunutím do vagíny prstu nebo vibrátoru a zjistit, jestli se vám to líbí. Pokud ne, nevadí, stále jste na začátku cesty k poznání toho, co vás přivede k orgasmu.

14.Prozkoumejte zadeček.

Nemusíte se dostat do zadečku, abyste si užili jeho rozkošný potenciál. Vstup do konečníku má tolik nervových zakončení jako špička penisu.
Když začínáte zkoušet anální masturbaci, začněte zevně a seznamte se s tímto pocitem, když se vám to bude líbit, přidejte na prst trochu lubrikantu a pro začátek jednoduše obkroužte dírku.

15.Kombinujte více typů stimulace.

Kombinace stimulace více erotogenních zón (např. klitorisu, vagíny, děložního čípku, bradavek, vnitřní strany stehen a konečníku) může přinést opravdovou rozkoš. Některé ženy hledající rozkoš mohou skutečně dosáhnout orgasmu pouze z doteku bradavek. Zkuste si jednu ruku položit na prsa a druhou do sebe.

16.Nespěchejte.

Nespěchejte! Věnujte tomu tolik času, kolik potřebujete. Pokud z toho můžete udělat celodenní záležitost, proč si nevzít příklad ze Samanthy Jonesové?! Jednou týdně nebo jednou za pár týdnů se třeba pusťte do sebeuspokojování, aniž by na seznamu musel být orgasmus. Takový postup vám může pomoci skutečně prozkoumat své tělo.

17.Změňte polohu.

Při sexu měníte polohy, tak proč ne při masturbaci? Neexistuje jedna poloha, která by vyhovovala všem. Musíte experimentovat a najít tu správnou, která vám vyhovuje.

Některé ženy si rády třou klitoris o postel, zatímco jiné si rády lehnou na záda. Některé mají rády pokrčená kolena, jiné zase rozkročené rovné nohy a další zvedají nohy do tvaru písmene „V“.

Zaměřte se na rozkoš, ne na orgasmus.

18.Zaměřte se na rozkoš, ne na orgasmus

Mějte na paměti že, nejdůležitější součástí masturbace je jednoduše „vychutnat si ten pocit“ a ne se snažit o dosažení orgasmu. Podobně jako v případě skutečného sexu a vztahů, je nejlepší nepouštět se do masturbace s žádným očekáváním, dokonce ani s očekáváním dosažení orgasmu, protože to ve vás může vyvolat pocit úzkosti. Přesto, pokud se přistihnete, že se děsíte, protože se nic „neděje“, zejména během vašeho prvního „pokusu“, je to naprosto normální a zcela v pořádku. Nezapomeňte, že experimentujete ve prospěch sexuálního zdraví a nemusíte na nikoho dělat dojem.

Vaším jediným úkolem je, soustředit se na objevování toho, co je pro vás nejpříjemnější. Dejte si na čas a prostě to prožívejte.

Zapojte erotické pomůcky

Máme k dispozici tolik různých druhů erotických pomůcek. Proč neprozkoumat, co vám vyhovuje?

19.Zapojte svou představivost

Váš mozek je ta nejlepší erotická pomůcka! Každý má jiné fantazie, a žádná fantazie není příliš fádní ani příliš divoká! Možná je vaší touhou milovat se se svým milovaným tak, jak jste to dělali na svatební cestě. Možná se ve vaší fantazii objevujete vy a nějaký známy herec. Fantazírování je příležitost zjistit, co vás vzrušuje. Nechte svou fantazii pracovat a uvidíte, kam vás zavede.

Je naprosto normální fantazírovat o pohlavích, která vás v reálném životě nepřitahují. Některé heterosexuální ženy fantazírují o tom, že jsou s jinou ženou. Některé lesby masturbují, když myslí na muže, to je naprosto normální.

Seznamte se s nejlepšími sexuálními hračkami určenými k masturbaci.

20.Nezapomeňte ji namazat.

Lubrikace je důležitou součástí masturbace, protože „díky ní je stimulace genitálií mnohem příjemnější.
Lubrikant se hodí zejména pro ty, kdo užívají antikoncepční pilulky, které mohou způsobovat vaginální suchost. Je také skvělým doplňkem pro každého, kdo je dehydratovaný, protože dehydratace ovlivňuje přirozenou úroveň lubrikace.

21.Hrajte si s vibrátorem.

V současnosti je většina vibrátorů vyrobena speciálně pro stimulaci klitorisu. Existuje spousta modelů, které můžete vyzkoušet, od masážních vibrátorů, pulzačních vibrátorů až po párové vibrátory. Udělejte si radost!

22.Vyzkoušejte Womanizer

Erotické hračky jsou fajn, obzvlášť ty, které přinášejí různé druhy rozkoše. Existuje něco jako simulátory orálního sexu a je to, úžasné. Je to přísavka, která používá oscilační tlak. Váš klitoris bude nadšený!

23.Nenechávejte všechno na erotické hračce, zapojte i své tělo

Ačkoli může být lákavé nechat erotickou hračku udělat všechnu „těžkou práci“, snažte se zapojit i své tělo. Pohupujte boky do rytmu vibrací nebo pohybujte pánví krouživým pohybem ve stylu osmičky. To vám pomůže maximalizovat všechny pocity, které cítíte. Možná dokonce narazíte na nějaký erotogení místo, o kterém jste nevěděli, že vás dokáže rozpálit.

24.Udělejte se ve sprše.

Toto místo si zaslouží speciální pozornost. Sprcha se může stát vaší novou nejlepší kamarádkou. Mnoho žen dosáhne orgasmu tím, že proud vody nasměrují na klitoris.

25.Udělejte z toho show.

Masturbace nemusí být jen sólo aktivita. Masturbace před partnerem nebo vzájemná masturbace může zvýšit touhu a posloužit jako příležitost k prozkoumání těla toho druhého.

zdroj:womenshealthmag

Kde koupit erotické pomůcky? Vyzkoušejte skvělý e-shop Sexičekshop.cz

Sexičekshop.cz už více než 10 let působí na trhu s erotickými pomůckami. Přes 100 tisíc spokojených zákazníků je zárukou spolehlivých dodávek.

Na všechny výrobky v nabídce platí prodloužená záruka na 3 roky. Všechny erotické pomůcky jsou navíc testované a zdravotně nezávadné.

Balíček je vždy doručen diskrétně, aby nikdo neviděl, co se nachází uvnitř.

aa4a2b97imp

Affiliate odkazy

6 komentářů: „25 nejlepších tipů na masturbaci, jak si užívat každou vteřinu masturbace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.