25 nejlepších tipů na masturbaci, jak si užívat každou vteřinu masturbace

25 nejlepších tipů na masturbaci, jak si užívat každou vteřinu masturbace

Jsi doma, máš pár hodin jen pro sebe a jsi nadržená. Co má tedy žena dělat? Samozřejmě masturbovat!

Ať už použijete erotickou hračku, nebo se rozhodnete pro klasickou masturbaci rukou, není to jen zábavný způsob, jak strávit čas sama se sebou, ale je to také prospěšné pro vaše zdraví, více o tom se dozvíte za chvíli.

Navíc je to prospěšné i pro vašeho partnera. Protože můžete experimentovat sama se sebou. Masturbace je způsob, jak se naučit, co je vám příjemné. Možná si uvědomíte, že stimulace klitorisu je pro vyvrcholení naprostou nutností, nebo možná zjistíte, že hluboká penetrace je to, co vás dostane na vrchol (a ještě dál).Řekněte to svému partnerovi a budete připraveni na lepší partnerský sex, včetně orgasmů, které napomáhají vzájemnému propojení.

Dobrá zpráva je, že Masturbace má spoustu příznivých účinků na vaše zdraví.

Zdravotní výhody masturbace vás donutí sáhnout do kalhotek rychleji, než řeknete „vibrátor“.

Mezi tyto výhody patří:

  • Snižuje hladinu stresu. Masturbace uvolňuje stres a úzkost!
  • Masturbace zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů, což je důležité, protože průtok krve udržuje vagínu zdravou.
  • Je to nejbezpečnější možný sex. Vím, co si říkáte, blbost! Ale pokud se chcete vyhnout těhotenství nebo eliminovat riziko pohlavně přenosných chorob, je masturbace tou nejlepší volbou.
  • Tlumí bolest a křeče. Zkuste masturbovat! Při orgasmu se uvolňují přirozené látky tlumící bolest: dopamin a serotonin.

Jste začátečnice? Tady je pro vás pár rád

Než začnete „experimentovat se svým tělem“ je dobře vědět, jak to tam dole vypadá a co se tam děje.

Kdy naposledy jste se dívali na schéma ženských pohlavních orgánů? Věnujte nějaký čas jeho prohlížení, a dokonce se ho naučte nazpaměť.

2.Vyndejte zrcátko a podívejte se na sebe.

Doporučujeme vám, abyste si dobře prohlédli svou vagínu. To je opravdu nejlepší způsob, jak zjistit, jak vaše vulva skutečně vypadá.

2.Najděte svůj klitoris.

Klitoris (neboli váš nejlepší přítel) je místo, kde většinou dochází k masturbačnímu kouzlu. Nachází se zde neuvěřitelných 15 000 nervových zakončení, a proto by nemělo být překvapením, že podle výzkumů až 73 procent majitelek vagíny potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu.

3.Prozkoumejte i ostatní části.

Je pravda, že je vysoká pravděpodobnost, že k dosažení orgasmu budete potřebovat stimulaci klitorisu. To ale neznamená, že dotýkání se všech ostatních částí vaší vulvy nemůže být také příjemné. Dotýkejte se jemně a se zvědavostí označujte části, které jsou nejcitlivější, nejvzrušivější, nejlechtivější ale také třeba nejnepříjemnější.

4.Přiznejte si případný stud.

Pokud se u vás stud objeví, začněte tím, že si přiznáte, že ho máte. Pak si řekněte, že tyto pocity jsou důsledkem negativního postoje k sexu(společnosti, církve, rodiny). Nic však nemůže být dále od pravdy. Na sebeuspokojování není absolutně nic ostudného a není nic, kvůli čemu byste se po něm měli cítit provinile.

Než začnete masturbovat, vytvořte si tu správnou atmosféru

Když se chystáte na sex s jinou osobou, převlékáte povlečení, zapalujete svíčky a pouštíte si oblíbený seznam skladeb. Proč si nedopřát stejné úsilí i při masturbaci?

6.Ukliďte si svůj pokoj.

Je docela těžké cítit se sexy, když je váš pokoj pokrytý měsíc starým prádlem a včerejšími obaly od jídla. Začněte tedy tím, že si doma vytvoříte pohodový a příjemný prostor plný soukromí a bez rušivých vlivů.

7.Zamkněte dveře.

Tento bod se může zdát samozřejmý, ale mnoho lidí ho vynechává. Když zamknete dveře, i když jste doma sami, zbavíte se obav, že by k vám někdo mohl vtrhnout. Někdy je to to jediné, co vaše mozek opravdu potřebuje, aby se soustředil.

Všichni si zasloužíme soukromí. Pocit, že musíme něco tajit a spěchat nebo se schovávat, obvykle vytváří stud. Zamknutím dveří si můžete vytvořit vlastní soukromý prostor a na oplátku se cítit pohodlněji… a sebevědoměji.

8.Vypněte mobilní telefon.

Masturbace je prostě a jednoduše „čas pro mě“. Snažte se předstírat, že okolní svět neexistuje, a soustřeďte se na to, co se děje uvnitř vašeho těla. Žena, která se dokáže soustředit, má mnohem větší šanci, že dosáhne orgasmu.

Používáte telefon k prohlížení erotického obsahu? Dejte si ho do režimu Nerušit. Poslední věc, kterou chcete, je, aby na vás vyskočila zpráva od šéfa, když se chystáte udělat..

9.Poděkujte svému tělu.

Každý má nějaké výčitky, kvůli kterým se cítí méněcenný, pokud jde o vlastní tělo. Nechte to plavat, zejména když masturbujete!

Místo toho, abyste se zabývali částmi, se kterými nejste úplně spokojeni (jako je například vaše břicho), soustřeďte se na smyslnost svých křivek a na to, nakolik je vaše tělo schopné přinášet vám rozkoš. Výzkumy spojují pozitivní vnímání těla s větším sexuálním uspokojením. Láska ke svému tělu vám tedy zdaleka nemusí být frivolní, ale může vám pomoci, víte, milovat své tělo.

10.Vezměte si své oblíbené spodní prádlo.

Pokud se díky černé krajkové podprsence cítíte sexy, nebo pokud vám kalhotky Calvin Klein přinášejí pocit dokonalosti, proč si je nechávat jen pro partnera? Při sundávání každého kousku oblečení myslete na to, co na svém těle milujete a uvidíte jak vás to rozpálí.

Vyzkoušejte všechny možné způsoby masturbace

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak se při masturbaci sama sebe dotýkat. Ale tento seznam všech různých způsobů masturbace vám může poskytnout několik nových triků, které posunou váš vlastní orgasmus na další úroveň.

11.Dotýkejte se svých erotogenních zón.

Namísto toho, abyste šli ihned na věc, věnujte čas svým erotogenním zónám, které se nenacházejí v oblasti pohlavních orgánů. Není kam spěchat!

Jde o to užít si smysly, chutě, zvuky a vůně erotiky, a ne jen popadnout svoji „kočičku“ a bezmyšlenkovitě se do toho pustit.

12. Jdeme na to.

Nejlepší způsob, jak začít s masturbací, je začít prsty. Navíc budete simulovat pocit partnerových prstů kolem své vagíny, což vám může pomoci vžít se do toho pravého rozpoložení. Potom můžete pocit stupňovat dalšími způsoby.

13.Zasuňte prsty.

Můžete si vyzkoušet masturbaci s vsunutím do vagíny prstu nebo vibrátoru a zjistit, jestli se vám to líbí. Pokud ne, nevadí, stále jste na začátku cesty k poznání toho, co vás přivede k orgasmu.

14.Prozkoumejte zadeček.

Nemusíte se dostat do zadečku, abyste si užili jeho rozkošný potenciál. Vstup do konečníku má tolik nervových zakončení jako špička penisu.
Když začínáte zkoušet anální masturbaci, začněte zevně a seznamte se s tímto pocitem, když se vám to bude líbit, přidejte na prst trochu lubrikantu a pro začátek jednoduše obkroužte dírku.

15.Kombinujte více typů stimulace.

Kombinace stimulace více erotogenních zón (např. klitorisu, vagíny, děložního čípku, bradavek, vnitřní strany stehen a konečníku) může přinést opravdovou rozkoš. Některé ženy hledající rozkoš mohou skutečně dosáhnout orgasmu pouze z doteku bradavek. Zkuste si jednu ruku položit na prsa a druhou do sebe.

16.Nespěchejte.

Nespěchejte! Věnujte tomu tolik času, kolik potřebujete. Pokud z toho můžete udělat celodenní záležitost, proč si nevzít příklad ze Samanthy Jonesové?! Jednou týdně nebo jednou za pár týdnů se třeba pusťte do sebeuspokojování, aniž by na seznamu musel být orgasmus. Takový postup vám může pomoci skutečně prozkoumat své tělo.

17.Změňte polohu.

Při sexu měníte polohy, tak proč ne při masturbaci? Neexistuje jedna poloha, která by vyhovovala všem. Musíte experimentovat a najít tu správnou, která vám vyhovuje.

Některé ženy si rády třou klitoris o postel, zatímco jiné si rády lehnou na záda. Některé mají rády pokrčená kolena, jiné zase rozkročené rovné nohy a další zvedají nohy do tvaru písmene „V“.

Zaměřte se na rozkoš, ne na orgasmus.

18.Zaměřte se na rozkoš, ne na orgasmus

Mějte na paměti že, nejdůležitější součástí masturbace je jednoduše „vychutnat si ten pocit“ a ne se snažit o dosažení orgasmu. Podobně jako v případě skutečného sexu a vztahů, je nejlepší nepouštět se do masturbace s žádným očekáváním, dokonce ani s očekáváním dosažení orgasmu, protože to ve vás může vyvolat pocit úzkosti. Přesto, pokud se přistihnete, že se děsíte, protože se nic „neděje“, zejména během vašeho prvního „pokusu“, je to naprosto normální a zcela v pořádku. Nezapomeňte, že experimentujete ve prospěch sexuálního zdraví a nemusíte na nikoho dělat dojem.

Vaším jediným úkolem je, soustředit se na objevování toho, co je pro vás nejpříjemnější. Dejte si na čas a prostě to prožívejte.

Zapojte erotické pomůcky

Máme k dispozici tolik různých druhů erotických pomůcek. Proč neprozkoumat, co vám vyhovuje?

19.Zapojte svou představivost

Váš mozek je ta nejlepší erotická pomůcka! Každý má jiné fantazie, a žádná fantazie není příliš fádní ani příliš divoká! Možná je vaší touhou milovat se se svým milovaným tak, jak jste to dělali na svatební cestě. Možná se ve vaší fantazii objevujete vy a nějaký známy herec. Fantazírování je příležitost zjistit, co vás vzrušuje. Nechte svou fantazii pracovat a uvidíte, kam vás zavede.

Je naprosto normální fantazírovat o pohlavích, která vás v reálném životě nepřitahují. Některé heterosexuální ženy fantazírují o tom, že jsou s jinou ženou. Některé lesby masturbují, když myslí na muže, to je naprosto normální.

Seznamte se s nejlepšími sexuálními hračkami určenými k masturbaci.

20.Nezapomeňte ji namazat.

Lubrikace je důležitou součástí masturbace, protože „díky ní je stimulace genitálií mnohem příjemnější.
Lubrikant se hodí zejména pro ty, kdo užívají antikoncepční pilulky, které mohou způsobovat vaginální suchost. Je také skvělým doplňkem pro každého, kdo je dehydratovaný, protože dehydratace ovlivňuje přirozenou úroveň lubrikace.

21.Hrajte si s vibrátorem.

V současnosti je většina vibrátorů vyrobena speciálně pro stimulaci klitorisu. Existuje spousta modelů, které můžete vyzkoušet, od masážních vibrátorů, pulzačních vibrátorů až po párové vibrátory. Udělejte si radost!

22.Vyzkoušejte Womanizer

Erotické hračky jsou fajn, obzvlášť ty, které přinášejí různé druhy rozkoše. Existuje něco jako simulátory orálního sexu a je to, úžasné. Je to přísavka, která používá oscilační tlak. Váš klitoris bude nadšený!

23.Nenechávejte všechno na erotické hračce, zapojte i své tělo

Ačkoli může být lákavé nechat erotickou hračku udělat všechnu „těžkou práci“, snažte se zapojit i své tělo. Pohupujte boky do rytmu vibrací nebo pohybujte pánví krouživým pohybem ve stylu osmičky. To vám pomůže maximalizovat všechny pocity, které cítíte. Možná dokonce narazíte na nějaký erotogení místo, o kterém jste nevěděli, že vás dokáže rozpálit.

24.Udělejte se ve sprše.

Toto místo si zaslouží speciální pozornost. Sprcha se může stát vaší novou nejlepší kamarádkou. Mnoho žen dosáhne orgasmu tím, že proud vody nasměrují na klitoris.

25.Udělejte z toho show.

Masturbace nemusí být jen sólo aktivita. Masturbace před partnerem nebo vzájemná masturbace může zvýšit touhu a posloužit jako příležitost k prozkoumání těla toho druhého.

zdroj:womenshealthmag

Vibrátor Lovense Exomoon

Vibrátor Lovense Exomoon

Vydali jsme dosud nejdiskrétnější hračku – mini vibrátor rtěnka Exomoon! Exomoon může posunout vaše veřejné hraní na zcela novou úroveň. Díky jeho designu si nikdo nevšimne vašeho drobného vibrátoru, který můžete používat „na cestách“. Nezbytná doplňková hračka do…

Vibrátor We-Vibe Touch X

Vibrátor We-Vibe Touch X

Nabíjecí odkládací vibrátor. Se 7 vibračními režimy a 8 rychlostmi: Najděte svůj vysněný rytmus! Povrch měkký na dotek: jemně hýčká vaše vnější aktivní body. Vodotěsný a se zámkem na klíč: Diskrétní společník na cesty. 1 x vibrátor Touch X, Včetně nabíjecího kabelu…

Vibrátor We Vibe Tango X Cherry

Vibrátor We Vibe Tango X Cherry

Nabíjecí vibrátor. 7 režimů vibrací a 8 rychlostí: Pro všestranné hraní. Se zploštělou špičkou: Vodotěsný a se zámkem: Perfektní společník na cesty. 1 x vibrátor Tango X, Včetně nabíjecího kabelu USB, úložného sáčku a vzorku maziva. Jak mohu používat Tango X? Tango X…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 6

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 6

Satisfyer Ultra Power Bullet 6 Pokud máš raději jednoduchost, je tím pravým mini vibrátorem právě pro tebe model Satisfyer Ultra Power Bullet 6: jeho funkční design a jednoduché ovládání se postarají o rozkoš rychle a efektivně. Silné vibrace poskytují intenzivní…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 7

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 7

Satisfyer Ultra Power Bullet 7: Intenzivní stimulace klitorisu Satisfyer Ultra Power Bullet 7 se svou širokou špičkou vyrobenou z hygienického jemného silikonu jemně klouže po Vašich erotogenních zónách a své kvality ukáže zejména při stimulaci klitorisu. Svým…

Vibrátor FUN FACTORY Stronic Real Tělová

Vibrátor FUN FACTORY Stronic Real Tělová

Přísun a pulzování bez použití rukou Realistický tvar, extrémně odolný Kuželový dřík pro pohodlné zavádění Stimuluje vnitřní oblast klitorisu – pro lepší orgasmy Tiché a diskrétní – žádné další rušivé vlivy! Masáž klitorisuSTRONIC REAL (plus lubrikační gel) lze přesně…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 5

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 5

Satisfyer Ultra Power Bullet 5 Satisfyer Ultra Power Bullet 5 ví, jak tě intenzivně hýčkat hlubokými vibracemi. Díky prošívanému designu a objemnému tvaru se tento mini vibrátor dobře drží a umožní ti vychutnat si rozkoš v celé její rozmanitosti. Silné vibrace…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 8

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 8

Orgasmus rychlostí střely – to je nový Satisfyer Ultra Power Bullet 8! Chytrý vibrátor se špičkou ideální pro cílenou stimulaci. Díky svému jedinečnému designu a ovládání pomocí aplikace nabízí Satisfyer Ultra Power Bullet 8 celou řadu možností pro smyslné okamžiky. …

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 4

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 4

Satisfyer Ultra Power Bullet 4 Satisfyer Ultra Power Bullet 4 má tělo vyrobené z měkkého hygienického silikonu, a je tedy obzvláště jemný a láskyplný k tvé pokožce. Zároveň ví, jak tě rozpálit intenzivními, hlubokými vibracemi.  Silné vibrace poskytují intenzivní…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 3

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 3

Satisfyer Ultra Power Bullet 3 Satisfyer Ultra Power Bullet 3 je nejen ideálním společníkem na cesty, ale pod jeho špičkou vře také opravdu úžasná energie: navzdory své malé velikosti tě intenzivními vibracemi uvede do extáze.  Silné vibrace poskytují intenzivní…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 2

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 2

Zploštělá špička modelu Satisfyer Ultra Power Bullet 2 zasáhne přímo místa tvojí rozkoše a nadchne tě intenzivními vibracemi, které lze intuitivně ovládat. Povrch z příjemného a šetrného silikonu je mimořádně jemný.  Silné vibrace poskytují intenzivní stimulaci…

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 1

Vibrátor Satisfyer Ultra Power Bullet 1

Satisfyer Ultra Power Bullet 1 rozmazlí tebe a body tvojí rozkoše svou zaoblenou, širokou špičkou a mimořádně silnými vibracemi. Vibrátor je vyrobený ze silikonu šetrného k pokožce a doplňuje jej intuitivní ovládání. Silné vibrace poskytují intenzivní stimulaci…

Vibrátor Durex Mini Intense Delight Bullet

Vibrátor Durex Mini Intense Delight Bullet

Mini vibrátor Durex Intense Malé rozměry a tichý chod vibrátoru z něj činí diskrétní vibrátor. Je tvrdý, hebký a na dotek velice příjemný. Můžete jej použít pro stimulaci klitorisu i celého těla, o samotě či s partnerem.

Vibrátor Je Joue Rabbit Bullet

Vibrátor Je Joue Rabbit Bullet

Je Joue Rabbit Bullet V těle Rabbit buletu se ukrývá silný motor, se kterým zažijete ohromující orgasmy. Obejměte oušky buletu klitoris a projíždějte po něm špičkou těla buletu pro ještě větší vzrušení. Bulet nabízí širokou škálu vibrací díky 5 rychlostem a 7…

Vibrátor Je Joue Classic Bullet

Vibrátor Je Joue Classic Bullet

Je Joue Classic Bullet Díky zakřivení slouží jako skvělá pomůcka při stimulaci  G-bodu. Zároveň je vhodný pro dosažení intensivních orgasmů pomocí masáže klitorisu. Bulet má širokou škálu vibrací díky 5 rychlostem a 7 vibračním módům. Vlastnosti: bezešvý hladký…

Vibrátor Je Joue G-Spot Bullet

Vibrátor Je Joue G-Spot Bullet

Je Joue  je zahnutý vibrátor pro stimulaci klorisu i bodu G. Vibrátor G-spot disponuje 5 rychlostmi a 7 vzory vibrací. Tichý, ale extrémně výkonný.

Vibrátor Vibe Therapy Quantum Růžová

Vibrátor Vibe Therapy Quantum Růžová

Malý voděodolný vibrátor Vibe Therapy Quantum se řadí do kategorie minivibrátorů. Vibe Therapy Quantum je vyrobený z příjemného materiálu, který umožňuje snadnou penetraci. Přes skromné rozměry vibrátoru Vám Quantum nabízí 7 vibračních úrovní: 3 rychlosti, 3 pulsující…

Vibrátor You2Toys Lady Love

Vibrátor You2Toys Lady Love

Elegantní, vibrátor skormných rozměrů je ideálním společníkem do práce či dlouhé cesty. Vibrátor je voděodolný, a tak si s ním lze užívat i ve sprče či vaně. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 1x AA.   Návod k…

Vibrátor You2Toys Gold Mine

Vibrátor You2Toys Gold Mine

Zlatě zbarvený vibrátor je vyrobený z kvalitního jemného materiálu. Díky hladkému povrchu vklouzne vibrátor bez problému do každého otvoru. Vibrace lze plynule regulovat. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 2x C. Návod k…

Vibrátor Fun Factory Sundaze

Vibrátor Fun Factory Sundaze

Vždy jste toužila po úžasném pulzujícím vibrátoru, který rozvibruje váš bod G a zabrnká na klitoris? Už hledat nemusíte, protože je tu pro vás Fun Factory Sundaze. Inovativní motor ve vibrátoru umožňuje jak vibrace, tak i pulzace a přirážení. Kombinací různých…

Vibrátor FUN FACTORY Stronic Real

Vibrátor FUN FACTORY Stronic Real

Stronic Real! Ideální společník, s nímž můžete snadno masírovat i vnitřní oblasti klitorisu či bodu G. Stronic real má idální velikosti, ani moc malý, ani moc velký. Nový Stronic Real je zkrátka tak akorát! Spojení pulsací s tenčím a odlehčeným tělem pulsátoru….

Vibrátor OhMiBod Motion Nex 2 2nd Generation

Vibrátor OhMiBod Motion Nex 2 2nd Generation

Vstupte do budoucnosti sexuálních hraček s blueMotion NEX|2. Druhá generace tohoto vibrátoru bodu G ovládaného aplikací je ideální pro sólovou hru nebo hru ve dvojicích. Náš nejoblíbenější design, známý jako „švýcarský vojenský nůž sexuálních pomůcek“, nyní podporuje…

Zpětné odkazy / Pingbacks

  1. 5 tipů, jak si vybrat svůj první vibrátor - Móda&Style - […] Masturbujte nejprve pomocí […]
  2. Vibrátor masážní hlavice, 6 nejlepších dle našeho výběrů - […] široké hlavici, která pokrývá velkou plochu, je snadné jej používat při masturbaci nebo sdílet vibrace s partnerem a lze…
  3. Luxusní erotické pomůcky Lelo, vybrali jsme 5 nejlepších - […] Gigi 2 je inovovaná verze velmi populárního vibrátoru. Gigi 2 je nepochybně nejlépe hodnocenou erotickou masážní pomůckou pro dráždění…
  4. Vibrátor Lelo Mona Wave Recenze: Prozkoumejte Bod G - […] tenké stěny? I když odpoví de na všechno ne, je třeba brát i úvahu, jestli vás to při masturbaci…
  5. Womanizer CLASSIC 2 – Vše, Co Oněm Potřebujete Vědět - […] Pleasure Air, jakožto převratná patentovaná stimulace klitorisu od společnosti Womanizer, je skutečně něco, co musíte […]
  6. Erotické Pomůcky Na Klitoris-Vybrali Jsme 3 Nejlepší - […] hýždí a dalších tajných míst vašich těl, kde jeho vibrace rozproudí touhu po dokonalém orgasmu. Deset vibračních a pulzačních…

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *