Mikinové šaty to je pohodlí a teplo

Původně tyto šaty byly na nošení „kolem baráků“ pro teenagry ale díky své pohodlnosti a sportovnímu vzhledu se z nich staly trendy šaty nejen do města. Jsou většinou ušité z měkké teplákoviny, která vás příjemně zahřeje i při chladnějším počasí. Proto jsou ideální na podzim a časně z jara. Myslíte si, že jste na mikinové šaty moc stará? Podívejte se kolik žen, především sportovně založených, nosí ve vašem okolí tyto šaty.

Jak a s čím nosit mikinové šaty?

Můžete je nosit jen tak a vzít si třeba bílé tenisky ale viděla jsem už i mikinové šaty v kombinaci s boty na podpatcích. Když je venku sychravo a chladno noste je na punčochy, legíny či džíny a skvělé vypadají i s džínovou bundou.

Že jsou tyto šaty opravdu oblíbené poznáte i podle toho, že se v e-shopech s němá přímo roztrhl pytel. Na výběr jsou všechny možné barevné kombinace. Můžete objednat jak jednoduché šaty, tak s páskem nebo velmi oblíbené mikinové šaty s kapucí či mikinové šaty s krátkým rukávem. Většina nových modelů je v tak zvaném oversized stylu proto se tak skvělé hodí k úzkým džínům a legínám.

Co říct na závěr. Tyto šaty jsou skvělou volbou pro ty z vás, které mají rády pohodlí a praktičnost a vyznávají sportovní styl oblékaní. V dnešní době se už dají nosit všude jak na nákupy, procházky nebo na posezení s přáteli, prostě na všechny neformální volnočasové aktivity.

Kde koupit šaty?

Značkové šaty

Značkové šaty nakupují na e-shopu answear nebo poslední dobou jsem si oblíbila e-shop About You. Na těchto e-shopech najdete šaty značek Calvin Klein, Desigual, GAP, Vero Moda a mnoho dalších.

affilate odkazy