Proč je Natalia Glamour nejoblíbenější podprsenka Astratex?

Zjišťovali jsme proč je Natalia Glamour nejoblíbenější podprsenka Astratex. Tak jsi ji trochu představíme. Vizuálně se opravdu povedla, můžete vybírat dokonce ze čtyř barev a to z černo-béžové, černo-vínové, černo-červené a nebo červená-béžové.

Podprsenka Natalia Glamour 

Natalia Glamour je jedna z nejprodávanějších podprsenek, kterou můžete najít na e-shopu Astratexu má nádherné vyztužené krajkové košíčky vyložené bavlnou. Šířka ramínek je tak akorát a zajištuje pohodlné celodenní nošení. Je to sice klasická  “Bardotka” ale tato Natalia Glamour od Astratexu má prostě něco na víc. Není se čemu divit je totiž jedna z nejlépe hodnocených podprsenek od Astratexu. 

Proč se nám líbí podprsenka Natalia Glamour? 

Především se nám líbí barevné kombinace nabízených podprsenek, kde kontrastní podklad nechá nádherně vyniknout kresbu krajky. I když má erotický nádech, není to to ten levný vyzývavý styl, který můžeme vidět u jiných podprsenek. Podprsenka Natalia Glamour Astratex je prostě šik, která vám krásně zaoblí prsa a lehce je pozvedne. 

Na jaké prsa se hodí Podprsenka Natalia Glamour ?

Jako všechny “Bardotky” mají speciální košíčky, které jsou níže střižené a ve vrchní části rovné. Má boční kostice a středová část mezi ňadry je vyšší což zaručuje pevné držení prsou, a to i po odepnutí ramínek. Podprsenka Natalia Glamour podepírá prsa zespodu směrem nahoru a vytváří tak nádherný dekolt. Podprsenka je pro dámy, které potřebují zvýraznit především horní linii prsou. Je vhodnější spíše pro menší a střední prsa. 

Natalia Glamour se hodí do hlubokých výstřihů letní šatů tak pod topy a halenky bez rukávů. 

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.