Zjišťovali jsme proč je Natalia Glamour nejoblíbenější podprsenka Astratex. Tak jsi ji trochu představíme. Vizuálně se opravdu povedla, můžete vybírat dokonce ze čtyř barev a to z černo-béžové, černo-vínové, černo-červené a nebo červená-béžové.

Podprsenka Natalia Glamour 

Natalia Glamour je jedna z nejprodávanějších podprsenek, kterou můžete najít na e-shopu Astratexu má nádherné vyztužené krajkové košíčky vyložené bavlnou. Šířka ramínek je tak akorát a zajištuje pohodlné celodenní nošení. Je to sice klasická  “Bardotka” ale tato Natalia Glamour od Astratexu má prostě něco na víc. Není se čemu divit je totiž jedna z nejlépe hodnocených podprsenek od Astratexu. 

Proč se nám líbí podprsenka Natalia Glamour? 

Především se nám líbí barevné kombinace nabízených podprsenek, kde kontrastní podklad nechá nádherně vyniknout kresbu krajky. I když má erotický nádech, není to to ten levný vyzývavý styl, který můžeme vidět u jiných podprsenek. Podprsenka Natalia Glamour Astratex je prostě šik, která vám krásně zaoblí prsa a lehce je pozvedne. 

Na jaké prsa se hodí Podprsenka Natalia Glamour ?

Jako všechny “Bardotky” mají speciální košíčky, které jsou níže střižené a ve vrchní části rovné. Má boční kostice a středová část mezi ňadry je vyšší což zaručuje pevné držení prsou, a to i po odepnutí ramínek. Podprsenka Natalia Glamour podepírá prsa zespodu směrem nahoru a vytváří tak nádherný dekolt. Podprsenka je pro dámy, které potřebují zvýraznit především horní linii prsou. Je vhodnější spíše pro menší a střední prsa. 

Natalia Glamour se hodí do hlubokých výstřihů letní šatů tak pod topy a halenky bez rukávů. 

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy

Astratex podprsenka Natalia bardot glamour