Značka Desigual k nám v rytmu žhavého flamenca přitančila až ze slunného Španělska. Rychle se jí ale podařilo najít domov i v mnoha českých šatnících. Z oblečení se charakteristické pestré vzory obratem přesunuly i na doplňky. Oboustranná kabelka je perfektní volbou. Proč?  

Dvě na jednu

Oboustranné kabelky v sobě spojují všechny výhody kabelek klasických a ještě něco navíc. Mívají typicky podobu objemných shopper bags, které vám poskytnou prostor na všechny nezbytnosti včetně právě menšího nákupu, od kterého mají i svůj název. A kde jsou ty úžasné výhody tohoto typu? Kabelku jednak snadno otočíte, získáte tak v podstatě dvě tašky v jedné. Takže ji můžete obměňovat podle nálady, příležitosti nebo třeba podle toho, jak ji chcete sladit s oblečením a být každý den úplně jiná. A jednak si efektně poradíte v okamžiku, kdy vám potomek váš milovaný kousek „označí“ upatlanou ručičkou nebo například nedopatřením vylije pití. Jednoduše ji obrátíte naruby a bude vypadat jako nová.

Kolik kabelek máš, tolikrát jsi ženou

A protože na kabelky se vztahuje úplně jednoduchá matematika, která říká, že tři kabelky jsou mnohonásobně víc než dvě kabelky, tak spolu s tímto typem získáte ještě jednu malou tašku, která se ukrývá uvnitř. Využijete ji coby skladné zavazadlo v okamžiku, kdy u sebe chcete mít pouze pár drobností jako peněženka a mobilní telefon. Dá se nosit jako typ crossbody, takže do ní vše pohodlně uložíte a budete mít volné ruce. Jsou tak ideálním doplňkem například na vycházku s dětmi, kdy potřebujete být neustále tak trochu ve střehu. Ze široké barevné palety si vyberou milovnice nadčasové klasiky, neutrálních odstínů a vzorů pojatých decentně i vyznavačky pestrých barevných kombinací nesoucích se na vlně modré modřejší než španělské moře či ohnivě červené. Kabelky Desigual přímo vyzývají k nošení nejen během prosluněných letních dní. Omezovat se nemusíte ani při výběru materiálu – v nabídce populárního jihoevropského výrobce je koženka i textil.  

Oboustranné kabelky Desigual

Další kabelky Desigual