České podprsenky Triola pro Váš opravdu svůdný dekolt

Určitě neuděláte chybu, když při výběru podprsenky vsadíte na českou značku Triola. České podprsenky Triola patří dlouhodobě k těm nejkvalitnějším na trhu, v rozmanitosti druhů a barev si vybere skutečně každá žena, i ta nejnáročnější. Už téměř sto let poskytuje ženám všech tvarů prádlo spolehlivé sportovní i luxusní krajkové či z vyšívaného tylu, vyztužené, s kosticemi i bez, ve všech velikostech (od 65 do 100, s košíčky až ve velikosti J a K). Prádlo, které bylo od počátku, tedy od r. 1919, určeno české i zahraniční noblesní klientele, svou eleganci rozhodně neztratilo. Přesvědčte se sami.

Krajková bílá podprsenka Triola

Krajková bílá podprsenka Triola pro menší a střední velikosti. Tato velmi svůdná podprsenka je vhodná díky svému střihu k nošení do hlubokých a širokých výstřihu. Speciální svislé švy, vyztužené košíčky a flexi kostice zformují váš dekolt k dokonalosti. Krajka umocní erotický nádech vašeho prádla. Nezapomeňte si objednat k podprsence kvalitní kalhotky Triola.

V e-shopu Triola najdete podprsenku pod číslem 26110.

Perfect Fit podprsenky Triola. Bílá nebo černá?

Podprsenka pro bohyně je tence vyztužená a její dokonalý střih pro plné křivky, se šije až do velikosti K. Jestli potřebujete krásnou podprsenku, kterou můžete nosit celý den a mít pořád pohodlí, tak vás tato podprsenka nadchne. Jedinečnost  a luxusní vzhled dává podprsence vyšívaná krajka, která vynikne jak na bílé nebo černé variantě. Speciální formující materiál se přizpůsobí všem proporcím a podtrhne půvab vašich křivek.

V e-shopu Triola najdete podprsenku pod číslem 28809.

Celo krajková balkónová růžová podprsenka

Pro ženy plné něhy máme tady růžovou celo krajkovou podprsenku, kterou můžete obléknout klidně pod hladké šaty. Podprsenka je spíš vhodná pro střední a menší velikosti prsou. K podprsence se dají koupit nádherné růžové kalhotky, které spolu s podprsenkou vytvoří dokonalý komplet s erotickým nádechem.

V e-shopu najdete tuto podprsenku Triola pod číslem 26105 a kalhotky pod číslem 35105.

Černá nevyztužená podprsenka s kosticemi

Kouzelná černá podprsenka Triola, která je vhodná pro větší velikosti prsou. Širší ramínka a formující střih je zárukou vašeho pohodlí. Jemná růžová výšivka dáva podprsence luxusní nádech. K podprsence si můžete pořídit i kalhotky a vytvořit luxusní komplet spodního prádla.

V e-shopu Triola najdete podprsenku pod číslem 28106 a kalhotky pod číslem 31106.

Červená a černá podprsenky Triola pro větší poprsí

Díky střihu Perfect Fit tato kvalitní Česká podprsenka dokonalé zafixuje a vytvaruje vaše větší poprsí. Podprsenka je vyztužená má vysoký střed a kostice, nechybí vyšívaný tyl. Můžete vybírat z červené a černé, nezapomeňte si prohlédnout také nabídku kalhotek Triola.

Složte si luxusní komplet kvalitního Českého spodního prádla. V e-shopu Triola najdete podprsenku pod číslem 28808 a kalhotky pod číslem 31808.

Podprsenka Triola střihu Balcony pro menší a střední poprsí

Potřebujete podprsenku do hlubokého výstřihu? Vyztužená podprsenka střihu Balcony má flexi kostice a speciální švy na koších. Nejen že skvělé vypadá díky krajce na dolním obvodu ale díky střihu Balcony vytvaruje vaše vnady do svůdných křivek. V e-shopu Triola najdete podprsenku pod číslem 26666, nezapomeňte se podívat i na vhodné kalhoty k doplnění této jedinečné podprsenky.

Kde koupit podprsenky?

Prohlídněte si nabídku e-shopu Astratex a Triola, které jsou zárukou kvality.

affilate odkazy

Jeden myslel na “České podprsenky Triola pro Váš opravdu svůdný dekolt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.