Dámské Plavky 2018

Léto už pomalu klepe na dveře a Vy pořád nemáte nové plavky? Je nejvyšší čas se po nějakých poohlédnout. V těchto modelech letos rozhodně zazáříte!

Míň je někdy víc

Bavíme-li se o dvoudílných plavkách, je to celkem jednoduché, stále více je ubíráno na látce a dochází k odhalování ženských křivek. Velkou výhodou je, že docílíte téměř dokonalého opálení celého těla. Minimalismus se ale nemusí týkat jenom dvoudílných plavek, jednodílné plavky můžou být také zatraceně sexy a už dávno nemusí být pouze pomocníkem k zakrytí nějakého toho kila navíc. Jednodílné plavky mohou být zajímavě vykrojené v oblastech břicha, dekoltu a zad.

Výrazné dvoudílné plavky

Nebojte se být originální, na léto 2018 nejsou vypsaná téměř žádná pravidla. Čím víc budete kreativnější, tím větší úspěch sklidíte. Nebojte se barev, motivů, krajky nebo dokonce ozdobných prvků! Co se motivů týče, na letošních přehlídkách se objevily i bláznivé modely s obrázky ovoce, květin, tropických stromů, ale také s motivy geometrických tvarů a abstraktních kreseb. Pokud se budeme bavit o krajce, jedná se spíše o estetický prvek horního i spodního dílu plavek. Dalším trendem dámský plavek budou ozdobné prvky, chybu neuděláte drobnými kamínky nebo dokonce řetízky, konkrétně u řetízků je dobré myslet i na praktickou stránku, aby nedošlo k zatrhnutí.

Zpátky do minulosti? Ano!

Retro bude letos opravdu in! Na plážích se v retro dámských plavkách rozhodně odlišíte od ostatních a ještě se vrátíte v čase. Cílem je vyzdvihnout ženskost a půvab, i když se to nemusí zdát, vysoké pasy vypadají zatraceně sexy. I v tomto případě se nemusíte bát barev, retro styl baví puntíky, kombinace barev, potisků a zajímavých prvků. Pokud je ještě doplníte o výrazné sluneční brýle, klobouky a dřevěné klíny, budete za hvězdu!

Klasické jednodílné plavky

Jednodílné plavky už dávno nejsou jenom pro starší dámy nebo pro ženy s plnými křivkami. Bílá a černá v tomto případě nikdy nevyjde z módy, pokud by Vám i přesto připadaly jednodílné plavky nudné, můžete si pořídit modely s průstřihy, které zvýrazní Vaše křivky a odpoutají pozornost od problematických partií Vašeho těla. Opět vedou barvy a vzory. Další velkou výhodou je fakt, že pokud si potřebujete odskočit na oběd nebo do baru, nemusíte se převlékat, oblečte k nim např. sukni nebo šortky a můžete jít.

Plavky pro plnoštíhlé

Že Vaše míry nejsou zrovna 90-60-90? Nevadí, i Vy letos zaujmete! Např. retro dvoudílné modely vyzdvihnou Vaše vnady a kalhotky s vysokým pasem naopak pomůžou zakrýt oblast bříška a boků. Jednodílné plavky s geometrickými vzory, abstraktními motivy a samozřejmě dobrým střihem perfektně vytvarují postavu a odpoutají pozornost od nedostatků. Nebojte se, bude Vám to slušet.

Trendů pro letošní rok je opravdu mnoho a co víc, při výběru prakticky nemůžeme sáhnout vedle. Nebojte se a budete IN!

Katalog dámských plavek