Pokud jste závislí na intenzivních přívalech rozkoše, které provázejí orgasmus v bodě G, pak už nehledejte nic jiného než Vibrátor Lelo Mona Wave! Je vyzbrojen technologií WaveMotion, dokáže se ve vás zvedat a klesat a nabídne vám přesně cílenou masáž bodu G. Pokud se chcete dozvědět více o pocitech z tohoto jedinečného vibrátoru, stačí si přečíst tento článek, ve kterém jsme shrnuli různé recenze na tento vibrátor Lelo Mona Wave.

Tato erotická pomůcka má prémiové zpracování a její velikost není nikterak zastrašující (19.5 cm) ani pro začátečníky, je prostě tak akorát.

Vlastnosti Vibrátoru Lelo Mona Wave

Samotný vibrátor je krásný, celá jeho zasouvací část je pokryta nádherným hedvábně hladkým silikonem a rukojeť je vyrobena z ABS plastu.

Vibrátor Lelo Mona Wave má zahnutou špičku, která je schopna pohybu nahoru a dolů (označení Wave), což znamená, že horní část vibrátoru se bude pohybovat pod úhlem 30 stupňů, čímž napodobí pohyby vašich prstů při dráždění bodu G.

Lelo Mona Wave

Najděte svůj bod G

Mona Wave je vibrátor určený na bod G. Než se pustíme do povídání o výrobku, chceme se zmínit o samotném bodu G, abyste při používání hračky dosáhli co největšího potěšení.

Ve skutečnosti existují tři různé typy bodů G, a proto vidíme tak obrovskou rozmanitost v tom, jak se ženy různě vzrušují při stimulaci bodu G. Některé ženy mají opravdu citlivý bod G a vyžadují jemnou stimulaci, některé naopak potřebují velký tlak, aby dosáhly vzrušení, a jiné potřebují ke stimulaci bodu G i přirážení.

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak simulovat bod G, záleží jen na vás, jak je to vám příjemné a jak si to užíváte.

Zkoumání bodu G lze provádět buď prsty, nebo prostřednictvím erotických hraček. My doporučujeme dát přednost použití erotické hračky, protože vám pomůže prozkoumat širší rozsah a nemusíte se bát, že si omylem poškrábete nehty poševní stěnu.

Erotické hračky na stimulaci bodu G mají zahnutou špičku. Protože právě to zakřivení dokáže provést tu kouzelnou práci. Vibrátor Lelo Mona Wave má samozřejmě také zahnutou baňatou špičku, ale to není to, co ji dělá jedinečnou.

Úžasná věc, kterou společnost Lelo udělala, je, že přidala do vibrátoru Mona Wave kromě klasických vibraci i pohyb nahoru a dolů. Díky tomuto pohybu vám tato erotická hračka může poskytnout něco zcela nového a zcela jiného a opět je to naprosto nový způsob, jak si hrát a užívat si rozkoše.

Čtyři různé způsoby použití vibrátoru

Prvním způsobem je použití pouze pohybu nahoru a dolů, bez zapnutých vibrací. Myslíme si, že to je nejlepší způsob pro začátečnice, které chtějí prozkoumat svůj bod G.

Druhý způsob je použít pouze vibrace, pro dráždění uvnitř ale dá se použít i pro stimulaci vašeho klitorisu.

Jedna věc, na kterou chceme upozornit, je, že vibrátor Mona Wave opravdu neposkytuje dunivé a silné vibrace. Vibrace jsou spíš jemné, zřejmě proto aby se přizpůsobily k pohybu Wave (nahoru a dolů).

Třetí možností je, že vibrátor můžete používat jak s pohybem nahoru a dolů, tak s vibracemi. Na výběr máte spousta různých možností vibrací.

Obecně řečeno, všechno chce svůj čas, jakoukoliv erotickou hračku vyzkoušejte nejmíň třikrát, než si o ní uděláte úsudek.

Jak je hlučný vibrátor Lelo Mona Wave?

Vibrátor Lelo Mona Wave na bod G je při zapnutém pohybu nahoru a dolů (ne při vibrování) hlasitější než některé jiné obyčejné vibrátory.

Takže o hlučnosti této erotické hračky je rozhodně třeba přemýšlet. Máte vedle sebe děti, nějaké spolubydlící, tenké stěny? I když odpovíte na všechno ne, je třeba brát i úvahu, jestli vás to při masturbaci nebude rušit. Pokud ne, jděte do toho a užívejte si to, je to jinak skvělá hračka!

Jak se ovládá vibrátor Lelo Mona Wave?

Bíla rukojeť má uprostřed celkem pět tlačítek, velké kruhové tlačítko slouží výhradně k zapnutí a vypnutí vibrací, a to je skvělé. Pokud při nenadále situaci potřebujete vibrátor okamžitě vypnout.

Pro zapnutí však musíte tlačítko podržet 2 sekundy. Šipka nahoru a dolů slouží k přepínání mezi mnoha různými režimy (celkem 10) a tlačítka + a – slouží k přepínání mezi různými rychlostmi.

Vibrátor má také funkci „zapamatovat si“, takže jakmile najdete pro vás dokonalý režim a vypnete vibrace, po opětovném zapnutí bude vibrátor nastavený na režim před vypnutím. Tato funkce se nám obzvlášť líbila, protože nemusíte při každém použití procházet všechny možné režimy nastavení a znovu zjišťovat který vám nejvíc vyhovuje.

Jak se nabíjí vibrátor Lelo Mona Wave?

Nabíjení této erotické hračky je poměrně snadné, stačí zapojit kabel do elektrické zásuvky. Když, je třeba vibrátor nabít, rozsvítí se LED dioda červeně. Nabití trvá 2 hodiny a LED dioda bude svítit nepřetržitě, až bude vibrátor Mona Wave plně nabitý.

Parametry:

Délka

19.5 cm

Vodotěsnost

ano

Voděodolnost

ano

Pulzace

ne

Vibrace

ano

Speciální funkce

Rotace

Erotogenní zóna

Vaginální, G-bod

Materiál

Lékařský silikon

Barva

Fialová

Průměr min.

2.3 cm

Průměr max.

3.8 cm

Napájení

Nabíječka

Typ baterie

Nabíjecí akumulátor

Kde koupit erotické pomůcky? Vyzkoušejte skvělý e-shop Sexičekshop.cz

Sexičekshop.cz už více než 10 let působí na trhu s erotickými pomůckami. Přes 100 tisíc spokojených zákazníků je zárukou spolehlivých dodávek.

Na všechny výrobky v nabídce platí prodloužená záruka na 3 roky. Všechny erotické pomůcky jsou navíc testované a zdravotně nezávadné.

Balíček je vždy doručen diskrétně, aby nikdo neviděl, co se nachází uvnitř.

Affiliate odkazy