Kohopak by napadlo, že lze vylepšit Womanizer Classic, když je už tak dokonalý. S Womanizer CLASSIC 2 se můžete těšit na zcela nové zážitky. Zjistěte, jak tato nová erotická pomůcka funguje a jaké novinky přináší.

Čeká nás ještě pár chladnějších týdnů a možná jste na tom jako mnohé z nás a hledáte něco nového a vzrušujícího, co by vám pomohlo se zahřát, zatímco venku je ještě chladno.

Pozdravte vašeho nového milence, je tady Womanizer CLASSIC 2. Tato neuvěřitelná novinka jedné z nejoblíbenějších erotických hraček byla dlouho očekávaná a naštěstí se čekání vyplatilo. Zjistěte, proč se model CLASSIC 2 tak líbí mnoha ženám po celém světě.

Womanizer CLASSIC 2 a jeho funkce

„Objevte nekonečnou rozkoš“ Jak napovídá tento slogan, CLASSIC 2 je především o tom, abyste se znovu spojila sama se sebou tím nejintimnějším a nejvzrušivějším způsobem.

Bez ohledu na to, co se ve vašem životě zrovna děje, mělo by existovat něco, o čem víte, že se na to můžete vždy obrátit, když se chcete uvolnit. Pro mnohé z nás to byly vždy erotické pomůcky Womanizer a zejména ty z řady CLASSIC.

Čím je vlastně tato erotická hračka tak výjimečná? Slyšeli jste o technologii Pleasure Air? Díky intenzivním pulzujícím vlnám tlaku vzduchu tento patentovaný typ stimulace klitorisu od Womanizeru naprosto mění pravidla hry. Nikdy předtím nebylo snazší dosáhnout orgasmu jak s touto skvělou hračkou.

Toto intenzivní sání a uvolňování se podobá tomu nejdivočejšímu orálnímu sexu. Tato erotická pomůcka, která se vejde do dlaně vám to může nabídnou a když je nabitá na 100 % tak si můžete užít hodiny skvělé zábavy. Co může být lepšího?

Pojďme se o Womanizeru dozvědět více…

Womanizer CLASSIC 2 přehled funkcí

  • Technologie Pleasure Air
  • 10 úrovní intenzity
  • Vodotěsnost (IPX7)
  • Nové ještě lepší barevné provedení
  • Super měkký povrch
  • Alternativní velikost stimulační hlavice

Technologie Pleasure Air

Technologie Pleasure Air, jakožto převratná patentovaná stimulace klitorisu od společnosti Womanizer, je skutečně něco, co musíte zažít.

Tohle se ani nedá popsat normálními slovy, jde o intenzivní úder rozkoše. Díky nasazení stimulační hlavice kolem klitorisu (na výběr máte dvě velikosti, takže si užijete to extra přiléhavé nasazení) CLASSIC 2 obklopí hlavici toto nejerotičtější místo na vašem těle neuvěřitelnými vlnami sání a tlaku.

Ale to hlavní je, že to vše se děje prostřednictvím vzduchových vln a nedochází k přímému kontaktu, což znamená, že nehrozí žádné nepříjemné pocity.

10 úrovní intenzity

Již předchozí model CLASSIC byl pro mnoho fanoušků Pleasure Air nepostradatelný, ale CLASSIC 2 vše ještě posouvá o stupeň výš díky 10 ohromujícím úrovním intenzity.

Ať už chcete začít pomalu s jemnými, chvějivými pohyby, nebo se ponořit do silných vln sání, můžete si jednoduše zvolit svou vlastní cestu rozkoše.

Na těle womanizeru jsou umístěny snadno dostupné ovládací prvky, takže si můžete vše upravit nebo změnit, aniž byste se přestali soustředit.

Vodotěsnost (IPX7)

Jak už jsme zvyklí od svých erotických hraček očekávat a zejména od těch luxusních, jako jsou ty z kolekce Womanizer, že je, samozřejmosti je jejích voděodolnost.

Vyzkoušejte nový Womanizer CLASSIC 2 ve vaně a užijte si ten jedinečný pocit blaha, ponoření v teplé vodě a prožijte extra intenzivní masáž, kterou vám tato erotická pomůcka poskytuje.

Navíc skutečnost, že je vodotěsný, znamená, že se CLASSIC 2 udržuje a čistí snadněji než jiné erotické hračky. Stačí pustit vodu, důkladně osušit a je hotovo!

Nové barevné varianty

Womanizer CLASSIC 2 je k dispozici ve 2 nových barevných provedeních, ze kterých může být těžké si vybrat.

Pokud si potrpíte na něco odvážného a smyslného, pak je pro vás ta pravá sytá, výrazná červená. Anebo můžete dát přednost klasické elegantní černé barvě.

Super jemný povrch

Womanizer CLASSIC 2 je vyrobena z prvotřídních materiálů. Jak už je u Womanizeru zvykem, je vyrobený ze zdravotně nezávadného ultra měkkého ABS plastu.

Kromě příjemného pocitu na dotek, odolnosti a povrchu bezpečného pro vaše tělo, Tím že je womanizer voděodolný tak se snadno čistí a udržuje, aby byl vždy připraven poskytnout vám nekonečnou slast.

Womanizer CLASSIC 2: Co je v balení?

  • 2 stimulační hlavice ve velikostech M a S
  • Nabíjecí kabel USB s magnetickým kolíkem
  • Návod k použití
  • Saténové pouzdro pro uložení

Womanizer CLASSIC 2 je dobíjecí, což považujeme za obrovské plus. LED kontrolka na vás informuje o tom, kdy je hračka plně nabitá, i o tom, kdy je nutné „milence dobít“.

Kromě praktického návodu, který vám pomůže, kdybyste náhodou něco nevěděla, najdete zde také dvě velikosti stimulačních hlavic.

Pokud si nejste jisti, která je pro vás ta pravá, prostě vyzkoušejte obě a vyberte si tu, která vám nejvíce sedí.

Jak používat Womanizer CLASSIC 2

Ačkoli koncept technologie Pleasure Air a elegantní design této erotické hračky může některým připadat trochu složitě. Používání Womanizeru je tak jednoduchá, že jednodušší už to nemůže být.

Jednoduše umístěte hlavici stimulátoru na klitoris tak, abyste cítila, jak vás obklopuje ze všech stran. Pak už jen stačí na 2 sekundy stisknout tlačítko napájení, aby se hračka zapnula (stejné tlačítko stisknete 2 sekundy, abyste hračku vypnuli).

Chcete-li zvýšit intenzitu, stiskněte znovu a znovu tlačítko +. Pro snížení, hádáte správně, stiskněte tlačítko -. Když chcete hračku vypnout, podržte tlačítko napájení po dobu 2 sekund.

zdroj:Womanizer

Kde koupit erotické pomůcky? Vyzkoušejte skvělý e-shop Sexičekshop.cz

Sexičekshop.cz už více než 10 let působí na trhu s erotickými pomůckami. Přes 100 tisíc spokojených zákazníků je zárukou spolehlivých dodávek.

Na všechny výrobky v nabídce platí prodloužená záruka na 3 roky. Všechny erotické pomůcky jsou navíc testované a zdravotně nezávadné.

Balíček je vždy doručen diskrétně, aby nikdo neviděl, co se nachází uvnitř.

Affiliate odkazy