Dokonalé šaty poznáte tak, že jsou pořád trendy. Zavinovací šaty začaly ženy nosit už ve 20. létech 20. století, velký boom zažily v 70. létech a dá se říct, že od té doby nezmizely z nabídky světových módních značek. Šaty, které si oblíbily nejen celebrity.

Proč ženy milují zavinovací šaty? 

Šaty, které můžeme v mžiku oka obléknout nebo svléknout to je prostě paráda. Přibral jste nějaké to kilo nebo naopak zhubla? Nevadí, šaty můžete trochu povolit nebo naopak více zavinout. Šaty se prodávají ve všech délkách tak že když potřebujete skrýt vetší stehna nebo boky pořídíte si je delší, když chcete dát vaše nohy na obdiv sežeňte si mini. 

Na jakou postavu se hodí zavinovací šaty? 

Postava typu hruška, přesýpací hodiny, obdélník nebo obrácený trojúhelník? Já si myslím, že tyto šaty si může pořídit každá z nás. Samy dobře víme, kde jsou naše předností a co naopak chceme skrýt. Podle toho si budeme vybírat délku, střih nebo barvu. Samozřejmě záleží, kde budete šaty nosit. Jestli potřebujete elegantní šaty na slavnostnější události nebo si chcete pořídit letní zavinovací šaty na dovolenou, aby šly nosit i na plavky. Letní zavinovací šaty to je hlavně o našem pohodlí, rychle svlíknout a šup na lehátko anebo oblíknout a zajít si na drink do plážového baru. Vybrat si ty správné elegantní šaty už bude trochu vetší fuška. Měli bychom si třeba ujasnit, jestli chceme šaty podle nejnovějších barevných trendu nebo dáme přednost klasice jako je černá, červená, modrá, kde si můžeme být jistí, že šaty v těchto barvách můžeme nosit každou sezonu. 

Kde koupit šaty?

Značkové šaty

Značkové šaty nakupují na e-shopu answear nebo poslední dobou jsem si oblíbila e-shop About You. Na těchto e-shopech najdete šaty značek Calvin Klein, Desigual, GAP, Vero Moda a mnoho dalších.

affilate odkazy